Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs a férfinek autója és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs a férfinek autója és lakás úgy még lehet csinos barátnője?

Figyelt kérdés

Családot alapíthat?


Vagy ez úgy működik vagy teljesíted az alapokat vagy matyizz magadnak amíg nem kerülsz idős otthonba?



#autó #nők #lakás #életképtelenség #Elvárások 2022 #30 évesen már öreg a férfi
2022. szept. 13. 14:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi a jó abban, ha másokat bantasz…?
2022. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hogy nem unatkozok az irodában a munkaidő alatt.
2022. szept. 13. 15:16
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szegény feleségedet sajnálom nagyon (már ha nem csak a gondolataidban létezik).
2022. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvashatsz valami értelmeset is akár. Valami empátiával foglalkozó könyvet pl.
2022. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Háát figyelj...

Nekem autóm nincs, és saját lakásom sem. De van normális életem, egy csodálatos barátnőm, és egy jó munkám.

Neked nem tudom, hogy van-e autód vagy lakásod, de hogy se normális munkád, se normális lelki világod, de normális életed nincs, az látszik.

Nem akarnék veled cserélni, ne haragudj. :D

2022. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hülye pöcsh...
2022. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze. De ha emellé 2 perces szexet akar, elvárja hkgy főzzenek rá, és keveset is keres akkor nem
2022. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valamit tud nyújtani a nőnek cserébe, mert a nőtől elvárná, hogy csini legyen, akkor igen. Jó külsőt, lehengerlő dumát, kisugárzást, baromi jó humort pl. Viszonylag sok embert ismerek, aki nem krőzus, mégis van nője, és nem is akármilyen (szerintem szép - más kérdés, hogy annak lehet, hogy nem, akinek Insta Ica az etalon).


Családalapítás azért más kérdés... azért a példa mutaja, milyen trógereknek születik gyerekük, nem is kevésnek, de azért felelősségteljes anya és apa úgy nem vállal gyereket, hogy alig tudnak megélni. Ezt azért meg kellene gondolni gyerekvállalás előtt - hogyha albérletbe is akár, de tudnak-e úgy gyereket vállalni, hogy a gyerek ne kenyéren-vízen legyen tartva, ne a legolcsób kínai / tescogazdaságos sz...t kapja mindenből - legyen normális, melegen tartó télikabátja, csizmája, lábat jól tartó edzőcipője, nem össze-vissza toldozott-foldozott nadrágja, méreten passzoló ruhái, tudjon egészségesen étkezni... legyen normális élettere a lakásban... ne kelljen amiatt szégyenkezni, hogy már megint nem tudta befizetni az osztálypénzt, és ha esetleg panaszkodik, hogy más miért tud elmenni az osztálykirándulásra, amikor ő nem, miért egy csigalassú 1000éves számítógépe van, akkor a szülő ne ordítsa le a fejét, hanem nézzen magába. Szerintem bárkinek az a vágya, hogy szülő lehessen, messze nem olyan fontos, mint a gyerek joga a normális életre (nem elkényeztett, gazdaggyerek-élet, de ne is mint ahogy a rosszabb helyeken a kutyát tartják).

2022. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak a toppon kell lennie .
2022. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor értik már meg az emberek, hogy autóra nincs mindenkinek igénye. Miért akarnak ez alapján mérni bármit is? Lehet, gyors és kényelmes, de valaki pont nme szereti ezt az utazási formát. Épp ezért nincs autója, se jogsija, és nem is akar.
2022. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!