Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is vannak úgy, mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak úgy, mint én, hogy annyira már nem túl jó érzés egyedül eljárogatni ide-oda 35 felett (37 F), pl túrázni csoportokkal, csoportos tánc stb, mert már annyira nem fiatal az ember (habár csak 45 től középkorú), és nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Olyan 25-30 évesen még jól esett, de 35 felett már nem nagyon. De bebgubózni még borzasztóbb érzés, szóval az sem jó. Netes társkeresőt hagyjuk, akikkel megismerkedtem nőkkel, mindig élőben sikerült 32 éves korom előtt.
2022. aug. 12. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát pedig mondjuk ott lenne a lehetőség az orrod előtt, hogy tanulj a párkapcsolatban élő emberektől hozzáállást, attitűdöt, ami segíthet a párkeresésben. De már előre borítékolom, hogy úgysem fogod érteni, mire is gondolok.
2022. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, de kapcsolat nélkül külsőleg szemlélve...
2022. aug. 12. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
3%

Hat nekem fizethetsz akarmennyit en nem fogok neked tancikalni.....



38F incel

2022. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem esik jól, ne menj, csak azt nem tudom így miként fogsz ismerkedni
2022. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell találni egy hobbit, amit szeretsz, ami érdekel, amiben jó vagy - és az máris bevonz számos hasonló érdeklődésű nőt. (Én is ezt tettem.)
2022. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért 90 év az átlagéletkor? Nem hiszem! Inkább 60! Vagyis 30 már középkorú.
2022. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyel edzo, tanar, gyerekekkel foglalkozo. Pont a kisiskolaskorban valik el a legtobb szulo, tele van szingli anyukakkal az iskola kornyeke.
2022. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7



Szerintem meg legyen egyetemi tanarseged/oktato. Akkor vannak a csajok a legjobb korban :)



38F incel

2022. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso, ahhoz diploma neg phd stb kell. Fociedzonek eleg egy egy eves tanfolyam.
2022. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!