Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmennétek egyedül egy szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egyedül egy szórakozóhelyre csajozás/barátkozás reményében?

Figyelt kérdés
Jol fogom magam érezni vagy unalmas lesz? Mennyi eséllyel sikerül csajt találnom?
2022. aug. 10. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, időnként jobb is. Ha kifejezetten lányok után akarok kajtatni akkor jobb is ha egyedül vagy, nem kell a barátod/barátaidnak beszámolnod hogy tüntél.
2022. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Már voltam, nekem nem ment. Nincs meg a jó dumám hozzá.
2022. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Személytől függ, ha van önbizalmad, jó a kommunikáció készséged, odafigyelsz magadra, akkor szórakozóhelyen (is) tudsz ismerkedni.
2022. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a csajod a barátnőkkel megy bulizni, akkor nem egyedül megy. Ráadásul nem is biztos, hogy azért, hogy bepasizzon. Néha én is elmegyek egy csajos estére, nem szoktam ismerkedni, ha van barátom.
2022. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Barátokkal nem azért mennek az emberek bulizni, mert kiegészítőnek használják őket a csajozáshoz, hanem mert alapból vannak nekik AZONOS ÉRDEKLŐDÉSŰ barátai.


Tudod, mint mikor a BMW-s azért vesz BMW-t, mert - amellett, hogy megengedheti magának - az az autó felel meg az igényeinek, az tetszik neki. A hülye meg azért, mert azt reméli, hogy attól majd jobb pasi lesz és népszerűbb a csajok körében.


A barátokkal bulizni járó embereknek sem azért jön össze nagyobb arányban, mert a barátok, mint elengedhetetlen kellékek szerepet játszanak ebben (bár 1-2 szituációt kétségkívül meg tud könnyíteni néhány nagyon egyszerűen ismerkedni tudó barát, akik megnyitnak asztaltársaságokat és akkor te csendes fiúként a csendes lány mellé csapódsz, míg ők csacsognak és szóval tartják azokat, akiknek így nem rád, a "betolakodó" csendes fiúra szegeződik a tekintetük, ami miatt beszorongsz, de ehhez OLYAN baráti társaság is kell, meg OLYAN szituáció).


Hanem mert TERMÉSZETESEK. AUTENTIKUSAK. Elmennek a BARÁTAIKKAL bulizni. Mert szeretnek bulizni és a barátaik is szeretnek bulizni.


Mások meg falkaszerűen összeverődnek, mert mindenkinek tele a zacsi. Ez utóbbiban az még a mókás, hogy mindenki a másiktól várja a megoldást, jó, hogy ott helyben nyilvánosan nem játszanak ki húzza a rövidebbet meg kő papír ollót, hogy eldöntsék, ki lesz a szerencsétlen, aki majd odamegy leszólítani valakiket. Meg egymással jó, hogy nem már a csaj előtt vesznek össze, hogy melyik kié legyen még mielőtt azt se tudják, hogy el lesznek-e hajtva, de már leosztják egymás közt, hogy ki ki akar megdugni, aztán egyezkednek, hogy "Oké, bevállalom a ducit, de jössz nekem 2 sörrel meg egy jégerrel."


Úgyhogy a kérdésedre válaszolva: Ha AMÚGY jól éreznéd magad egyedül is, akkor menj el, de ha csak a csajozás miatt mennél, akkor nem gondolom úgy a kérdésed alapján, hogy az a lehengerlő, nagydumás valaki lennél vagy aki a párduc mozgásával uralja a táncparkettet olyan helyen, ahol a hangos zene miatt verbális kommunikációra nincs lehetőség, tehát csak kudarcélménnyel lennél gazdagabb meg több ezer forinttal szegényebb.

2022. okt. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nőként nem,mert bedrogoznak ,aztán megdugnak..
2022. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam, de mindig én voltam csak aki egyedül volt...

Meg szerintem elég zárkózot népség vagyunk, nem sokan vevők arra hogy egy vadidegen elkezdjen velük beszélgetni. Mint írtam vagy ismerősökkel vannak, ha meg egyedül van akkor lehet egyedül is akar lenni.

2022. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!