Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik neten ismerkedtek nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkedtek nőkkel ki hogy viseli a csalódásokat h ennyire semmibe vesznek?

Figyelt kérdés

Van itt rajtam kívűl olyan aki próbálkozik de semmi előrejutás?

Nekem van egy olyan érzésem hogy csak szórakoznak a nők, és semmi komolyabb.

A múlt napokban elkezdtem chatelni egy lánnyal, úgy tűnt jól kijövünk, megértjük egymást, majdnem a találkozóig is eljutott a dolog, aztán lelépett, és legközelebb amikor feljött, ráírtam, nem nagyon válaszolt, aztán érdeklődtem hogy miújság, erre tök bunkóan lehordott leírt mindennek és tiltott. Nem értem az ilyet. És ez nem az első eset.

Elég nehezen viselem az ilyet.

Na de az érdekel nektek is volt e már ilyen és hogy vagytok vele? Jó hogy túl kell az ilyenen lépni, de már a sokadik ilyen lerázos esetben volt részem, és mélynyomot hagy.


2022. júl. 31. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A hapsik is ilyenek,nyugi.
2022. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme az ilyen helyeknek, ha senki nem veszi komolyan? Meg az ilyenek miért vannak fent? Pusztán csak hülyíteni, unaloműzésből?
2022. júl. 31. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Unatkoznak,vagy várnak még más jelentkezőt aki sokkal jobb nálad.
2022. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legszomorúbb az egészben, hogy több hónapos csetelés és pár találka után is csak annyi a konklúzió, hogy csak szórakoznak. Nem lehet egyiket se komolyan venni. De már eleve odáig is rögös az út, hogy randi legyen belőle. A tököm kivan nekem is, együttérzek.. De ne add fel!
2022. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!