Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok férfiakkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok férfiakkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szívesen járnék kocsmába, mert sok embert meg lehet úgy ismerni, viszont a barátnőim már nem annyira fogékonyak erre - lehet, hogy kiöregedtek már belőle :D


Gáz egyedül elmenni egy kocsmába? Vagy hogy/hol tudnék ismerkedni férfiakkal úgy, hogy nem jön velem senki?


Az online ismerkedést most hanyagolnám. Tippek, hogy hová tudnék menni Budapesten, ahová gyakran járnak egyedül is emberek?



24N



2022. júl. 14. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne kocsmában ismerkedj. Én csapos voltam sokáig, vannak jó fej emberek, de az inkább vidéken jellemző. Mindenki mindenkit ismer, sok haverság jár össze, stb. Pesten ez annyira már nem divat.


9. Te is határeset lehetsz.. :*


22/N

2022. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Alkesz vagy. :D
2022. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
12. Te meg bunkó :) !
2022. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!