Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, amiért mindenképpen szilikon cicis lányt szeretnék barátnőként?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lufi méretre gondolok, de ne legyen természetes. Ez mennyire földtől elrugaszkodott elvárás?

2022. júl. 4. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem.


Te ilyet akarsz ennyi. Ez manapság nem luxus. elég sok nőnek van már manapság.


De nem csak a szép gyönyörű nőknek van. Szedj össze egy milfet azok közül is van párnak bőven.

2022. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Felszínes, de nem vagy egyedül, úgyhogy keress ilyen nőt.
2022. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb keresel olyan nőt ki szeretne ilyen cikket és kifizeted neki.
2022. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt meg tudod fogalmazni, hogy mi vonz a szilikonban? Komolyan érdekel! Mi az, amitől egy szilikon mellett vonzóbbnak tartasz a természetesnél? Hogy mereven áll még futás közben is vagy hogy cseppet sem ereszkedik meg? Kérlek fejtsd ki, mert ötletem sincs, mi vonzó lehet ebben. Köszönöm, ha válaszolsz!
2022. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Sokak kiprobálták mar ezt is.

Mindenféle csecsű csaj után már nem a mell fog szamítani egy kapcsolatban.

Te mégcsak úton vagy ahhoz hogy megtudd egyszer hogy a szerelem nem itt kezdodik.

2022. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Haha, én meg Harry Potterrel akarok járni.

Ja nem, 14 éves koromban kinőttem ebből :D

Te kb most tartasz ezen a szinten.

2022. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként ha egy műtét ízléseset van megcsinálva, honnan tudod megállapítani kívülről, hogy szilikon? Vagy hogy kell elképzelni, látsz egy nagyobb mellű nőt, bejön, aztán ha megtudod, hogy nem plasztika, akkor megszűnik a vonzalom?
2022. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet, szerintem sokkal egyszerűbb, ha egy olyan lányt keresel, aki szeretne plasztikáztatni, abba támogatod finanszírozod, ha csak részben is. Sok sikert!
2022. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!