Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire népszerűek az ázsiai férfiak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ázsiaiak körében nagyon
2022. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak olyan nők, akik szeretik az anime jellegű dolgokat, ők pl. úgy tudom, vonzódnak az ázsiai férfiakhoz is. Nem tudom, mennyire általános ez az összefüggés, csak tipp.


Nekem sosem jöttek be az ázsiai férfiak, semmi vonzót nem látok bennük; sem a testalkatuk, sem a stílusuk nem fog meg.

2022. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam népszerűek, nekem tetszenek.
2022. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Büdösek.
2022. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek.


28/N

2022. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Anime már régen is volt, a K-Pop ami miatt felkapottak lettek és közülük sem a normálisak (170-es IQ-val rendelkező japán agysebész vagy matematikus), hanem a melírozotthajú, kihúzott szemű géntemetők, akik olyan zenéket énekelnek, mint SP meg ByeAlex csak koreai nyelven és egy keleti nyelven az már művészet meg micsoda mélység.
2022. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom ázsiai. Előtte nem különösebben vonzottak az ázsiaiak (de feketék, latinók stb sem). Neki a természete fogott meg először, nagyon hasonlóan gondolkodtunk és nagyon jó barátok lettünk, ez alakult azután át párkapcsolatba.

Több barátnőmnél azt láttam korábban, hogy az afrikaiak tetszenek nekik, de azóta nagyrészt mind megházasodtak/kapcsolatban vannak magyar férfiakkal.

2022. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!