Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Most, hogy ismét lesznek főispánok meg más ilyen menő címek, az egyszerű melósnak még nehezebb lesz csajoznia?
Figyelt kérdés
Visszajön a főispáni cím. Ezek után lehet, hogy majd a vállalkozó, BMW-s alfákat méltóságos uramnak kell hívni, a milliomos sugar daddyket kegyelmes uramnak, a jachton csajozó politikust meg tekintetes úrnak.
Az egyszerű melósoknak viszont nem jut ilyen figyelemfelkeltő cím, úgyhogy még inkább hátrányba kerülnek a csajozás során.
2022. jún. 22. 10:57
1/14 anonim 



válasza:





Ja majd tinderen lesznek olyan leírások hogy
"csak ispánok pls"
"ha nem vagy ispán, lapozz"
2/14 anonim 



válasza:





Jajj én nagyon örülök neki 😊 olyan jó lenne főispánnének lenni 😍😍 nagyon imádnám
3/14 anonim 



válasza:





Főispánné? Francokat 🤣 Én a főspiné leszek 😎😁
4/14 anonim 



válasza:





Én majd dzsentriként hivatkozok magamra és tudni fogják a nők, hogy szeretem szórni a pénzt.
5/14 A kérdező kommentje:
És akkor a bétáknak majd olyanokat mondanak majd a nők, hogy
"felejtsd el a csajozást, te alávaló jobbágy!"?
2022. jún. 22. 11:12
6/14 anonim 



válasza:





#5 A jobbágyoknak lehetett saját telkük, az már nagy szó. Maradjunk a zsellérnél, azok csak sima napszámosok voltak.
8/14 anonim 



válasza:





+ azok is nyernek akiknek Ispán a vezetéknevük, mert ők is mindjárt rohadt menők lesznek most
9/14 anonim 



válasza:





Hááát igenn, tényleg ajánlatos pár néprajzi könyvet meg szociográfiát elolvasni, mert az jön vissza. Ki tudja? A művelt incel nem is lesz incel sokáig, nem?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!