Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek és átlagos férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek és átlagos férfiak! Ha már most lehetne, Ti melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés

A XXI. század egyik nagy kérdése, hogy mi fog történni a párkapcsolati piaccal akkor, ha a szexuális forradalom utolsó hullámai is eltűntek, illetve hogy ez a váltás miként fog lezajlani.


Az egyik lehetőség az, hogy a szexrobotok megjelenésével, majd tömegessé válásával egy új szexuális forradalom zajlik le: ekkor a nők elvesztik az egyetlen dolgot, ami számukra valódi hatalmat jelent: a párválasztás jogával járó hatalmat. Joguk továbbra is lesz, viszont teljesen eljelentéktelenedik és jelképessé válik. A férfiak belátják, hogy egyszerre költséghatékonyabb, egészségesebb és kielégítőbb a nőket szexrobotokra cserélni. Az új férfi élete gyökeresen megváltozik: a permanens szexuális frusztráció és az állandó felesleges küzdelmek helyett kiteljesedhet intellektuálisan, kulturálisan, végre a nők hisztije helyett az értékes hobbijaira fordíthatja ideje nagy részét, a szexuális vágyak kiélése megoldott és biztosított; gond nélküli.


A kérdés adott: ha lehetne, ti, férfiak melyiket választanátok: a biztos, egyénileg személyre szabható, relatíve szofisztikált személyiséggel rendelkező, folyamatosan rendelkezésre álló, tökéletesre hajazó robotot, vagy továbbra is folytatnátok a harcot a bizonytalan, álomvilágban élő, felétek irreálisan magas elvárásokat támasztó, idegesítő nőkért?



2022. jún. 15. 13:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, soha a büdös életben nem kértem vagy vágytam arra, hogy hatalmam legyen "a férfiak" felett. (Nem is éltem ezzel.) Bőven beérem annyival, hogy a saját életemben én uralkodom (családot sose akartam). Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy a férfiak nagyobbik része önállóan / egyedül / szex nélkül (nem kívánt törlendő) létezni képtelen véglény. Amikor ilyet olvasok, komolyan elfog a szekunder szégyen.
2022. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
92%
Látom idetévedt egy pár ösztönlény akiknek csak a k*ráson jár az esze.
2022. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
2%

"Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy a férfiak nagyobbik része önállóan / egyedül / szex nélkül (nem kívánt törlendő) létezni képtelen véglény. Amikor ilyet olvasok, komolyan elfog a szekunder szégyen."

Hát aki nem aszexuális, az bizony nem fog tudni teljes értékű életet élni szex nélkül. Akiben pedig van egy kis kapcsolatfüggőség, az meg nyilván pár nélkül nem fog tudni boldog lenni, ez már csak így megy.

De ne aggódj, az ilyesféle femináciktól mint ti nekem is pontosan ilyen szekunder szégyenérzetem van.

Nem tudom elhinni hogy nők egy jelentős része érzelmileg teljesen érzéketlen empátiahiányos gazember, mint például az itteni megnyilvánulók szoktak lenni

2022. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
95%
#23: és mondd csak, a "gazemberség" ez esetben miben is nyilvánul meg?
2022. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
22 Épp ellenkezőleg, látszik, hogy vagy nem olvastad el a kifejtésemet, vagy nem sikerült megérteni. A második szexuális forradalom után a férfiaknak egyértelműen kevesebb időt kellene a szexuális vágyak kielégítésével tölteni, a folyamat felgyorsul és leegyszerűsödik, a nők pedig gyakorlatilag kikerülnek a képletből. A vízióm éppen hogy leveszi a szexuális frusztrációval és a toxikus, felesleges kapcsolatokkal járó teret a férfiak válláról, és az így felszabadult idővel teret ad produktívabb tevékenységeknek. Szerintem gyakorlatilag nincs is hátránya.
2022. jún. 15. 19:52
 26/39 A kérdező kommentje:
terhet*
2022. jún. 15. 19:53
 27/39 anonim ***** válasza:
8%

"és mondd csak, a "gazemberség" ez esetben miben is nyilvánul meg?"

Konkrétan?

Mondjuk abban hogy "véglény"-nek titulálja a magányos (nem szexuális) férfiakat, majdnemhogy kriminalizálva azt hogy nekik vágyaik meg érzéseik vannak.

Az a nő, aki ilyen szinten lenézi a férfiakat (csak azért mert férfiként és emberként működnek) az soha nem érdemelné meg hogy bárki is szóba álljon vele.

Egy szégyen vagytok, emberileg nulla

2022. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
77%
#25: nem lehet, hogy te szimplán autista vagy?
2022. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
3%
*(nem aszexuális)
2022. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
95%

"Mondjuk abban hogy "véglény"-nek titulálja a magányos (nem szexuális) férfiakat, majdnemhogy kriminalizálva azt hogy nekik vágyaik meg érzéseik vannak."


Te nyilvánvalóan nagyon súlyos fogalomzavarban szenvedsz.


"Az a nő, aki ilyen szinten lenézi a férfiakat (csak azért mert férfiként és emberként működnek) az soha nem érdemelné meg hogy bárki is szóba álljon vele."


Ez nem "férfi" szint, csupáncsak "hím". Vannak olyan hímnemű emberi lények, akik valóban rászolgáltak a férfi elnevezésre. Az általad említett módon "férfiként" működők NEM. És nem, én semmi "emberként" viselkedést nem vélek felfedezni a szexfüggésben. A kapcsolatfüggés pedig egy emberi DISZFUNKCIÓ.


"Egy szégyen vagytok, emberileg nulla"


Ez meg a te magánvéleményed, de ha neked jogod van ehhez, akkor nekem is ugyanígy jogom van véglényezni, úgyhogy 1:1.

2022. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!