Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt egy incel férfi nem talál barátnőt?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok incel de szeretnék erre olyan válaszokat kapni amik építő jellegűek lehetnek.
2022. jún. 10. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Regen nem volt incelezes az ilyen ferfiakat csaak siman balf@sznak neveztuk
2022. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
11. szerintem az incel kifejezés pont ezért került elő. mert ezzel megpróbálják magukról levenni a felelősséget. "involuntary celibate" úgy gondolják hogy nem az ő hibájuk, hogy nincs párjuk
2022. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19%

#11 Régen nem voltak kisebbségek, a feketéket egyszerűen rabszolgáknak nevezték.


Attól, hogy visszamész egy primitívebb korszakba még nem lesz igazabb vagy korrektebb a meghatározás, sőt.

2022. jún. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!