Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnának esélyt a csajok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnának esélyt a csajok egy olyan 37 éves férfinak, aki öt éve háztartási alkalmazott és így a szülei tartják el?

Figyelt kérdés

Öt éve nem dolgozok már hogy miért annak egyszerű az oka egyszerűen lelkileg nem bírok dolgozni menni viszont otthon mindent elvégzek de azért háztartásbeli munkás vagyok így szüleim tartanak el.

Amúgy elég nehéz háztartásbelinek lenni, itt is volt már kérdés ezzel kapcsolatban és kifejtették, hogy nem egy könnyű munka...


2022. jún. 8. 13:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
97%

#28

Akkor gyere össze vele te, vagy csak szimplán fogadd be és gebedj bele a munkába életed végéig! Mert ugye el kell tartani a kérdezőt.

2022. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
14%
Szerencsétlen hisztigépek, a 28-as nem arról beszélt, hogy gyertek össze a kérdezővel, csak arra célzott, hogy esetleg nem kellene porig alázni. De ez nyilvánvalóan túl nagy kérés volt számotokra, nem kell izgulni, öntömjénezzetek meg hőbörögjetek csak tovább!
2022. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
78%

Aki itt hisztikézik, az a 28-as, és te.

Féltett egy kérdést, amire válaszoltunk, hogy miért is nem lennénk vele.

2022. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
97%
Amugy, én is pánikbeteg vagyok! Ezert otthonrol dolgozom! De nem a p*csámat tartom, hogy valaki tartson el
2022. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
6%

Azzal semmi baj nincs, hogy nem akarsz vele összejönni. Azzal már sokkal inkább, hogy itt gyerekként kezeltétek, a mentális betegeket összemossátok a testi fogyatékkal élőkkel, semmirekellőnek, naplopónak és "élettelennek" neveztétek. Ez már nem a kérdésről szólt, hanem a ti elitizmusotokról és felsőbbrendűségi komplexusotokról és a fekete-fehér világképetekről szól.


"sikeres, diplomás, karcsú, intelligens, felnőtt nőként"


Örülünk neki, jó ember viszont nem vagy.

2022. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
78%

35

Mert nem vagyok hajlandó eltartani egy 37 éves férfit? 😳😳😳

2022. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%
36, nem azért, hanem azért, mert nagyképűen, öntelten, saját magadat magasztalva, a másikat sárba tiporva gúnyolódsz egy embertársadon.
2022. jún. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
78%

37

Egy LUSTA embertarsamon, aki megkérdezte, hogy eltartanám e, de én vagyok a szar!

👏👏👏

2022. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
39%

1. Nem lusta, hanem beteg.

2. Tényleg te vagy a szar meg a haverjaid, mert ő egy rossz szót sem szólt hozzátok, ti meg őrjöngve gyalázzátok.

Lehetett volna azt is írni, hogy:


"Nem járnék veled, mert nekem nagyon fontos, hogy egy férfi talpraesett legyen, és jól boldoguljon a világban, különben meg a mai Magyarországon nagyon kevés nőnek van pénze meg energiája arra, hogy egy férfit támogasson, még akkor is, ha egyébként vagyonos családból származol. Szóval ha társat szeretnél, mindenképp jó lenne kicsit összeszedned magadat előtte."


Ja de hát ez emberi lett volna, amely skálán te meg a haverjaid a béka segge alatt álltok, meg lett volna benne némi jóindulat, amely skálán te meg a haverjaid a legmélyebb tárna alján döglődő bányászbéka seggének szintjénél is sokkal mélyebben álltok, meg kellett volna hozzá némi intelligencia is, amely skálán te meg a haverjaid a Mariana-árok szintjét is valami felfoghatatlan, sötét mélységből szemlélitek.

2022. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
72%

#39

Ne dühöngj már, vegyél be nyugtatót inkább.

2022. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!