Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért nyilvánul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért nyilvánul meg ennyire a női hipergámia, vagyis, hogy a pasik csak szintjük alatt találnak párt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy egész jó videóesszét a témában, ott statisztikákkal azt bizonygatták, hogy a Tinder valójában a férfiak egy (jobb kifejezés híjján) elit rétegének kedvez igazán. Értük versengenek a nők, akikért versenyez pedig a férfiak maradéka.

Miért nekik kedvez? Mert nekik lett készítve. Sikeres, jól kinéző, a felső társadalmi réteghez tartozó emberek alkották meg az appot önmaguknak. Ugye képeken, külsőségeken, kölcsönös párba álláson alapul az app.

Az átlag férfinak, aki nehezen talál párt is egyáltalán tinderen, azért is nehéz, mert alig vannak nők az appon. Kb 80-20% a férfiak és nők aránya.

A harmadik ok az, hogy a tinder nem feltétlen annyira a párkeresésről szól már. Sok nő unaloműzésből, illetve egónövelésből van fent.


https://www.youtube.com/watch?v=bhALIgyS4Ic&ab_channel=Kidol..


Közben megkerestem. Ajnálom a videót, ha tudsz angolul.

2022. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy statisztika még a videóból:


A tinderen lévő nők 78%-a csupán a tinderen lévő férfiak 20%-a iránt érdeklődik. Szóval ez 78% versenyez a 20%-nyi férfiért. Tehát a nők pont ugyanolyan nehéz helyzetben vannak (noha csupán a saját igényeik miatt), mint a férfiak 80%-a, akik meg a nőkért versenyeznek. A valódi nyertesek a férfiak felső 20%-a, akikért a nők küzdenek.

2022. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MDaniel98 ***** válasza:
Mondjuk a Tindert se párkeresésre használja a többség szerintem hanem más szexuális természetű célokra, és a nők között az szerintem az egyetértés, hogy ezt a legjobb jól kinéző pasikkal folytatni, ha már lehet válogatni.
2022. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 4x annyi férfi van az appon mint nő de a nők csak az appon lévő férfiak 20%a után érdeklődik akkor kb annyi férfi után érdeklődnek a nők ahány nő van az appon.

Lehet én vagyok a hülye de én ebben nem látok kivetnivalót.

Csak abban az esetben lehetne minden férfinak sikere az appon ha minden nő párhuzamosan randizni 4 férfivel.

2022. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Egyébként ez a négyszeres arány hivatalos vagy csak saccolt? Én még nem olvastam sehol erről, így nem tudom biztosra.

De azt már olvastam, hogy fiatalok lassan 50%-a online keresi párját (legyen az kapcsolat vagy szexuális együttlét). Tehát már emiatt nem lehet négyszer annyi férfi

Tinderen mint nő.

2022. jún. 2. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom az elsőt válaszoló kommentjébőll indultam ki csak számolgattam.
2022. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem.


Az USA-ban 75% - 25% az arány.


[link]


Ez alapján viszont Európában inkább 50/50.


[link]


Ez mondjuk logikus lenne annak fényében, hogy Európa egy szexuálisan szabadosabb földrész mint Amerika és itt a nők is simán vállalják szexualitásuk.

2022. jún. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!