Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott, nagyon érdekelne engem és egy ok miatt. Részletesen belekezdenék.


18 éves fiatal, meleg srác vagyok akinek semmilyen tapasztalata nincs kapcsolat terén. Még életemben nem csókolóztam és még alkalmi szexpartnerem sem volt, a fiúk nagyon messzire elkerülnek. Ez annak is betudható hogy nem járok bulizni, szórakozni. 17 éves koromig nagyon introvertált személyiség voltam, suli után mindig és azonnal hazajöttem, ha valamilyen eseményre kellett menni, alig vártam hogy hazaérjek. Már sokkal nyitottabb vagyok 18 éves koromra, és most hogy elvégeztem a tanulmányaimat itthonról szeretnék szabadulni, szeretném élni az életemet, és szeretnék már magam mellé párt. Hol tudnék ismerkedni? Nem vagyok az a típus, aki a szőke hercegeket keresi, csupán legyen velem kedves és szeressük egymást. Lehet, a külsőmmel van a pasiknak a baja mert bevallom nem vagyok helyes, talán túl kisgyerekes az arcom és nagy az orrom :D Magamnak teljesen megfelelek, nem is arról van szó de komolyan ilyen csúnya lennék, hogy egyetlen srác sem próbál nekem udvarolni? Kedves, közvetlen és udvarias vagyok másokkal persze eleinte tartom a tisztes távolságot, mert félek az elutasítástól vagy hogy túl tapadós leszek. Illetve húzodom a kapcsolat felé, de ha egy helyes srác felajánlaná a barátság extrákkalt, azaz a csak szexet nem tudom hogyan tudnék nemet mondani..


Várom a kommentben a kérdésre a választ, illetve tanácsokat és észrevételeket is hálásan fogadnék srácok :)



2022. máj. 28. 20:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Illetve nem csak utána, hanem közben is.
2022. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szakmunkásképzőt végeztem nem gimit, és annyi eszem sincs mint egy levelibékának :(
2022. aug. 12. 16:38
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Az ciki.
2022. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23: Mi köze van egy párkapcsolatnak a végzettséghez??
2022. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#23 Igen az. Mentégemre szóljon hogy rajtam kívül is vannak hülyék :)
2022. aug. 12. 19:23
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerencsémre sehol. :))
2022. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Dejó :)
2022. aug. 13. 08:50
 28/28 anonim válasza:
ment a zöld,sok sikert nekünk^^
2022. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!