Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a munkahelyemen mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyemen mindenki (nők-pasik) folyton arra utalgat, hogy miért nincs barátom/randiznom kéne stb, az jelentheti, hogy helyes lánynak tartanak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha taszító lennék mondjuk küllemre, vagy ilyesmi, akkor nem hoznák fel ezt a témát állandóan, nem?

Szingli pasik mondjuk itt nincsenek, szóval azt várhatom, hogy majd valaki el is hív randizni. :(


2022. máj. 8. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy a korodból adódóan úgy gondolják, hogy randiznod, ismerkedned kellene.
2022. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt ne tőlünk kérdezd. Fogalmunk sincs hogy nézel ki.

De ha járnál emberek közé, lenne esély erre.

2022. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, amúgy meg semmi közük hozzá, nyugodtan ignorálhatod a véleményük.
2022. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Udvariasság. Nekem is mondták már, pedig én nagyon ronda férfi vagyok... Fénykép nélkül nem lehet mit mondani, de ha eddig nem volt és 18 fölött vagy, akkor valószínűleg ronda vagy.
2022. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nekem is említette 1-2 kolléga szintén ronda pasi vagyok

de nálad bár mit jelenthet.

Válasz nem lehet tudni lehet csak biztatnának.

jah szeretnél ismerkedni velem?

2022. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi a válaszokat, hát nem lett több az önbizalmam :D
2022. máj. 8. 21:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Vagy csak próbálnak valami közös témát találni/kapcsolódni/jobban megismerni Téged. Szerintem nem jelent semmit, egyszerű érdeklődés.
2022. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te is kezdeményezhetsz ám. A sült galamb várása manapság nem igazán jön be. Csak van valami életed a munkahelyen kívül is nem?
2022. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7 hát ha ez tényleg erről szólna, akkor sztem elég nagy bunkóság. Kb mintha én kezdenék csesztetni egy házas kollégát, akit kb alig ismerek, hogy mikor jön a baba? Miért nincs még gyereketek? És a többi. Nem a legjobb ezzel nyitni az ismerkedést, hogy rögtön a másik magánéletébe taposol.
2022. máj. 8. 21:36
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság, egyszerű érdeklődés.

De értem, azt várod a válaszoktól/válaszlóktól, hogy megerősítsék az önbizalmad, hogy biztos azért kérdezik, mert helyesnek tartanak. Lehet, hogy helyesnek tartanak, lehet, hogy nem. Ne idegenektől várd a megerősítést, hanem tudd magadról ezt.

2022. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!