Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A photofeeleren mit jelent a megbízhatósági szempont?
Nem tudom ez-e a helyes kategória a kérdésnek, de meg kell kérdezzem, mert elképzelésem sincs hogy a "trustworthy" értékelési szempont az mégis mit takar egy olyan ember fényképe esetében akit nyilvánvalóan most lát először az értékelő.
Bár azt legalább már értem hogy a nők mennyire ocsmánynak találják a fejem, hiszen kaptam kemény 4/10-es értékelést. De hogy mi a fenét takar hogy megbízható itt azt nem tudom.
Ha ránézel a körözött személyekre, vannak köztük olyan arcok, akitől akkor sem vennél használt autót, ha nem tudnád, hogy körözik. És lehet, hogy inkább átmész az út másik oldalára, ha meglátod.
Ezzel szemben vannak olyan emberek, akikkel kapcsolatban eszedbe sem jutna, hogy bármi rosszat akar.
Ha valaki ápolatlan, elhanyagolt külsejű, tele sérüléssel, mogorva, stb. az nem erősíti a bizalmat.
De ha például ápolt és mosolygós, az annál inkább.
#2
+ Van az olyan kategória mint én, soha nem akarok semmi rosszat,ápolt is vagyok,mégis az emberek java bizalmatlan és távolságtartó velem kapásból.
Csak pár korrekció. Javaslom, hogy a "Data" tabot nézegesd ugyanis a platform egy középértékről indul és szavazatok függvényében mozgatja el az értékeket. 4 opcióból lehet választani így rád nem 4-est adtak, hanem többnyire a legrosszabbat, ami elkezdte lehúzni az értékedet (ezen felül valószínűleg az adott szavazó szavazási szokásai alapján súlyoznak + normalizálnak is, de ez most mindegy).
Én egyetemet végzett mérnök vagyok, azt gondolnám az átlagot megütöm intelligencia vonatkozásában és én úgy gondolom ez valamelyest látszik is rajtam, de mivel ronda vagyok így nők szemében hülye és megbízhatatlan is. Nem véletlen húzták le nekem is a másik két jellemzőt a külsőn kívül. Ezért mondtam igazából mindhárom jellemző photofeeleren a külsődön múlik meg természetesen párkeresésben is csak a külsőd számít. Nincsenek meglepetések :).
Én eleve azt nem értettem hogy miként merül fel az hogy egy kép alapján meg próbáld becsülni valaki megbízhatóságát?
Mostmár erősen sejtem hogy még ebben is ítéletet mondanak rólad az emberek anélkül hogy takálkoznának az illetővel, vagy akár csak egy szót beszélnének vele. Számomra ez egy új jelenség, bocsánat a tájékozatlanságomért
Elég nevetséges ez az egész de ez van
Ezt hívják úgy hogy holdudvar effektus (halo effect). Magyarán ha jól nézel ki, vonó vagy, jóképű akkor automatikusan megbízhatónak és okosnak is fognak látni téged.
Minél rondább vagy annál inkább tűnsz amjd gonosz erőszakoló, megbízhatatlan, buta embernek.
Nézd meg a hollywoodi filmeket. A gonosz szinte minden esetben ronda, alacsony, ráncos, öreg, deformált személy, míg a pozitív karakterek rendszeresen nagyon szépek, vonzóak, jóképűek, tökéletes megjelenésűek.
Ezeke alapvető blacpill tételek. (Lám lám mégsem hülyeség?)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!