Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A melósok vagy a diplomások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melósok vagy a diplomások körében magasabb az incelek aránya?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért úgy tűnik, hogy minél iskolázottabb valaki, annál nagyobb eséllyel lesz belőle incel.
2022. ápr. 19. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Melosnak kevesebb az ideje/pénze. Így közöttük több akinek dagadt a teste. Ami azonnal incelé teszi.
2022. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom akkor te is iskolázott vagy mi!🤣
2022. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A melósok ÁLTALÁBAN talán kevésbé válogatósak, mivel kevésbé van olyan jellegű igényük, mint egy tanult embernek. Tehát egy diplomásnak jó eséllyel szélesebb a látóköre, az érdeklődési köre és személyiség terén nagyobbak lehetnek az elvárásai a potenciáis párjával szemben, szóval így kisebb valamivel az esély arra, hogy könnyen párt talál magának. Mert lehet, hogy a lehetősége meg lenne rá, de mivel nem jön össze bárkivel - főleg végzettség alapján való válogatás miatt - így azt mondom, hogy egy diplomás ember előbb válik incellé. Ráadásul minél tanultabb, okosabb, intelligensebb valaki annál inkább hajlamos arra, hogy magányos legyen, túlgondoljon mindent. Erről voltak kutatások is egyébként.

De mondom mindez NEM törvényszerű. Egy melós is lehet okos, intelligens ember, ahogy egy diplomás is lehet totál idióta.

2022. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb incel akit ismertem, az egy mérnök volt, jó keresettel rendelkezik amúgy.

30valahány éves, szűz, bár párszor randizott már, de nem alakult jól, szüleivel él egy lakótelepi lakásban, van valami kis kocsija is. Életemben olyan nyakatekert fogalmazást még nem hallottam, az mellett döntésképtelen, határozotlan ember, idegesítő személyiség. Amúgy külsőre semmi gond átlag kinézet, magas kb 185 lehet, jobb ruhák. Csak annyira idegesítően beszél, hogy hoszabbtávon nehéz elviselni. Amúgy a kollegám volt.

2022. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Gazdag incel nincs. Ha van pénzed, az látszik, és arra megy a nő.
2022. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával nem találtam diplomás munkát, így immáron második éve gyárban dolgozok. És incel vagyok. Szóval mindkét csapathoz beírhatsz 1 főt.
2022. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha van pénzed, az látszik, és arra megy a nő."


Aha és úgy mégis miből látszik? :D

2022. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.-re.


Mégis???


- magabiztosság

- kocsi

- ruha

- kiegészítők (óra, napszemüveg, táska,...)

2022. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: ez a tipikus "nem vagyok pénzes, de annak akarok látszani" mentalitás. Magyarul a legnagyobb prolik vágnak fel csak a nem létező "vagyonukkal". Amikor a menő Géza gyerek jön a bömbössel, meg a menő napszemcsivel, teszi az agyát, aztán 140-el elszáguld a főúton és leparkol a leglepukkantabb panel elé...
2022. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.-re.


Igen, van ez is.


De ne nyomd le te is azt a marhaságot, hogy aki gazdag, az direkt olcsó Casio órát visel, kínai pólóval, mert megteheti!


Akinek van pénze, azon látszik.

2022. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!