Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Jó ötlet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jó ötlet-e komplikáltabb ismerkedés esetén egy kézzel írott levelet küldeni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott: komplikáltabb ismerkedés, sok mindent kéne elmondani azért, hogy menthető legyen a dolog. Online platformok nem nagyon jöhetnek szóba. Kézzel írott levél jó ötlet, vagy szánalmasnak tűnik?

2022. ápr. 16. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A komplikált az, ha mondjuk eltérő a munkarend, és nehéz egy randit összehozni.

Ahol már csak úgy éred el, hogy levelet írsz és bedobod a postaládába, ott teljesen egyértelmű a helyzet. Hagyj neki békét. Kitartóan udvarolni addig van értelme, amíg a lány is nyitott rá.


Írd meg a levelet, adj bele mindent, fejezd ki az érzéseid, búcsúzz el benne, zárd le, és égesd el. Segíteni fog továbblépni.

2022. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg személyesen hívd félre, hívd el egy kávéra pl. és őszintén mondd el neki, amit akarsz. Egy levél lehet nagyon romantikus is, de ez függ a tartalmától és attól, hogy a másik hogyan fogadja. Meg lehet, hogy jó lenne látnod a reakcióit is, nem gondolod?
2022. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A mai lányok max. boomernek tartanának érte. Konkrétan egy nőt ismerek, akinek az ilyesmi bejönne, az is az édesanyám.
2022. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem is tetszene, és én 22 vagyok
2022. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett, kérdező?
2022. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!