Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lesz soha barátnőm?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem sosem lesz. Nagyon szerencséten vagyok az emberi kapcsolatokban. Régen a suliban bántottak, mindig egyedül ültem. Sosem voltak barátaim, mindig egyedül vagyok, nincs társaságom. 25 vagyok és még nem volt párkapcsolatom.

Jó lehet azoknak a fiúknak akik sikeresek a lányoknál, meg vannak barátaik. Mennyivel jobb, boldogabb lehet úgy az élet.

Az ilyen szerencsétleneknek mint amilyen én vagyok, sosem lesz kapcsolatuk?


2022. ápr. 14. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha továbbra is mindent úgy csinálsz, mint eddig, akkor igen minimális rá az esély. Ha fejleszted a szociális készséged, akkor növelheted az esélyed. Mivel erősen túl vagy azon a határon, ahol az emberek ezt normál esetben elkezdik, valószínűleg drasztikusan kevesebb esélyed van, mint egy jól szocializálódott korodbelinek.

De, ha nem teszel semmit, akkor szinte biztos, hogy minden így marad. Ha teszel, legalább valamennyi esélyed lesz.

2022. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 23X írd ki ezt a kérdést, 8 éven át, és akkor lesz.
2022. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el beszélni az emberekkel. Ha nem tudsz kommunikálni, nem hogy nőd, de rendes életed sem lesz.
2022. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz! De tehetsz jót is a világnak! Adakozz beteg gyerekeknek.
2022. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtatsz rajta akkor lehet.Kezdj el barátkozni,beszélgetni az emberekkel mert ha nem tudsz kommunikálni akkor nem lesz sehogy baratnőd.Ezen már jó pár évvel ezelőtt kellett volna változtatni.Mert ha ez így marad egyedül fogod leélni az életed.
2022. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz, akkor soha.
2022. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Amiket leírtál, nincsenek összefüggésben azzal, hogy nincs barátnőd. Nekem pl. mindig is voltak barátaim, könnyen beilleszkedem, haverkodom, stb. mégsem volt barátnőm, pedig nálad már idősebb vagyok.
2022. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Örülj, hogy nem volt. Nagyon gázak a mai nők. Meg úgy en bloc az emberek. Gondolod afelnőttek közt nincs szekálás, kicsúfolás?


Külföldre kell menni.

2022. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as azert nem minden nő gáz.
2022. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyen szerencsétleneknek mint amilyen én vagyok, sosem lesz kapcsolatuk?"


Ha nem változik valami (külsőleg, belsőleg), akkor meghalhatsz úgy is öregen, hogy sosem volt barátnőd. Valószínű az is, hogy közben bekattansz és a kisfiúkra fog felállni, mint néhány önmegtartóztató papnak... Durva belegondolni, hogy ottvagy 60 évesen úgy, hogy soha nem voltak barátaid és még barátnőd sem. Ebbe azok talán bele sem tudnak gondolni, akik nem szenvedtek soha a magánytól. Az is érdekes kérdés, hogy létezhetnek-e öreg szüzek. Ez egy nagyon jó incel kérdés lehetne itt a gyakorin.


#7 Lehet, hogy neked nem az ismerkedés nehézsége okozza a problémát, de a kérdezőnek még attól okozhatja ez. Az sem mellékes, hogy egy neked tetsző lánnyal beszélni, odamenni hozzá teljesen más, mint a sima barátkozás.



Mondjuk kíváncsi lennék, hogy pontosan miért nem megy a barátkozás?


Nem tudsz hol barátkozni?


Hiába beszélgetsz, nem alakul ki senkivel mélyebb kapcsolat?


Idővel elpárolognak mellőled az emberek?


Neked nincs kedved barátkozni, unalmasnak találod a másik felet mindig és te lépsz tovább?


Mert nekem mindben van már tapasztalatom sajnos.

2022. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!