Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok olyan film lenne amiben a kövér csúnya Lúzer férfit egy csinos vonzó nő meg szereti akkor az inceleknek nagyobb sikerük lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 20:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Adam Sandler-é is. Hollywood erről szól. Nem a szépfiúk írják a filmeket, hanem a csúnyák.
2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Már most is rengeteg ilyen film van. Szerintem pont hogy miattuk nincs nagyobb sikerük az inceleknek. Az ilyen filmek csak belenevelik a csúnya kisfiúkba, hogy nekik is jár a szép nő alanyi jogon. Aztán mikor ráébrednek, hogy az élet nem egy Adam Sandler vagy Nicholas Cage rom kom, akkor hajlamosabbak frusztrált incelekké válni.
2022. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

"Viszont most hogy mondod, az ellenkezőjét (ocsmány nő + félisten férfi) valahogy sosem látni a médiában🤔"


Hagyjuk már ezt. Épp régen volt, hogy átlagos (férfias) férfiak voltak átlagos (nőies) nők mellett.


Most meg ha nem is Lang Györgyik meg David Beckhamek vannak összepárosítva, de ilyen Amy Schumereknek simán akad átlagon felüli félisten pasijuk.


Ellenben fordítva, Jack Black-ekről, Michael Cerákról mindig kiderül, hogy ha jó csajjal vannak, akkor pénzesek. Mármint a jó csajhoz képest, tehát ha ők a havannán laknak panelben és szakmunkások vagy piacképtelen diplomások, akkor a csajt ózdról kaparták össze a cigánysorról 8 általánossal meg max fodrász/körmös/dajka OKJ-val.


Ha nem, akkor meg valami sötét titok van a kapcsolatban. Pl. a srác mindent elnéz a nőnek, akinek olyan a jelleme, mint egy utolsó házisárkánynak, kb. mint a Fecsó meg a Vivien kapcsolata volt. A nő lábtörlőnek használja a férfit. Esetleg a nőnek van már egy gyereke, még ha nincs is képben, mert mondjuk az apja új családja vagy a nő anyja neveli.


Fiatalon én is tűnődtem, hogy is keletkeznek az ilyen párok, aztán akiket volt szerencsém megismerni, leinfózni Facebookon vagy ismerősöket kikérdezni róluk, ott egytől-egyig bebizonyosodtak ezek a dolgok.


Ilyenkor vettem életemben a friendzone-os csajoknak is a legnagyobb hasznát, hiszen tőlük mint ügyeletes lelki szemetesláda olyan belső infókat is meg lehetett tudni, hogy

- Ha a Gergő véletlenül kérdezi, a Klau itt aludt nálunk a nappaliban és lemerült a telcsije és nem volt iphoneos töltőnk azért nem érte el, mert tudod milyen ideges meg féltékeny hülye.

- Miért, hol volt a Klau?

- Megkért, hogy ne mondjam el, de a Regináékkal a BoB-ban és egy sráccal ment el fél kettőkor, gondolom jól alakult az estéje, majd kifaggatom. De nehogy elmondd a Gergőnek, még véletlenül se szóld el magad, mert tudod milyen féltékeny.

- Öööö... oké, felőlem, de hát akkor most végül is megcsalta őt.

- Ezt hogy érted? Nem csalta meg, mert nem voltak együtt. De lehet, hogy még kibékülnek, ezért nem akarok bekavarni, majd a Klau elmondja, ha akarja.


És ha ez és ehhez hasonlók nem velem, a saját fülem hallatára történnek, akkor még azt gondolnám, hogy ilyenek csak elcseszett filmekben vannak, közben meg mindennaposak.

2022. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%

13

Rohadtul nem értek egyet veled, de ez a kis párbeszéd a végén ragyogóan életszerű. :D Annyi ilyet hallok én is.

2022. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb amcsi filmben a szülőket egy 50 éves férfi és egy 30 éves nő játssza.
2022. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#4, #8 Jah, a ronda csaj a film/sorozat végére mindig megtanulja hogy csak le kell vennie a szemüvegét és könyvtáros kardigán helyett valami szexi ruhát kell viselnie, és kiderul róla hogy mindvégig szép volt, a ronda pasis filmekben meg a szép csaj megtanulja hogy a felszínesség rossz, és úgy kell elfogadnia a ronda pasit, amilyen.😅


Ha így haladunk már jóképű férfit bele se lesz szabad tenni a filmekbe, mert az "negatív üzenetet tanít a nőknek".

2022. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

#13 Ariana Grande & Pete Davidson, Meghan Fox & Mgk, Rihanna & asap rocky, Kylie Jenner & Travis Scott, Nicki Minaj és a crotch goblinja stb.

Mindegyiknél a nő sokkal szebb, híresebb és gazdagabb.

2022. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha redditen utánaolvastok, sok incel az amcsi filmeket jelöli meg az incelsége okának. "Ja hát azt hittem, csak kedvesnek kell lenni, és enyém a legszebb nő."


Ja, majd Jimbo ágyán ott fog masztizni a szupermodell, Emma Stone meg beleszeret Jonah Hill-be.


A durva nem az, hogy Kevin James egyre dagadtabb, a feleségei meg egyre csinibbek, hanem hogy gusztustalan a karakterjük is, csak sörözni akarnak, meccset nézni, zabálni, és hagyja már őket békén a csodaszép asszonyka.

2022. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

#17: Én úgy szeretem azt, amikor x személy mint valami véleménydiktátor egy személyben meg akarja mondani, hogy melyik szebb a másiknál egy férfi-női pár közül.


Főleg, hogy még torz is a dolog, mivel amennyiben nem biszex az illető (de ebben az esetben is szubjektív, lásd első rész) az egyiket személyes vonzalmi skála alapján ítéli meg, a másik (azonos nemét) pedig a közízlésnek azon része alapján, amit ő relevánsnak értékel.


Értsd: Eleve nem vagyok reprezentatív, mert nem követem a celebvilágot, de Nicki Minajról rengeteg helyről olvastam, hallottam, hogy ocsmány, undorító, csúnya. De volt, aki meg Lady Gagát is istenítette, hogy jó nő.


Tehát... Eleve almát a körtével nem hasonlítunk. Közízlést a másik oldali közízléssel nagyjából azonos és hasonló mintavételű (már itt elbukik a dolog a netes népszerűsítési listáknál, mert nem mindegy, hogy 14-25 közötti középiskolás, egyetemista lányok listázzák ki a legjobb pasi vagy 30-50 közötti felsőközéposztálybeli üzletasszonyok. Ahogy férfiaknál sem, hogy Kevin Smith külsejű incel-kocka-gamerek vagy Kucsera Gábor külsejű sportolók, akik minden reggel háromszor végigfutják a Margitszigetet. Esetleg az ózdi talponállóban kérdezel meg 30 különböző férfit vagy a BME mérnökinfó karán.


Ha már itt tartunk Machine Gun Kelly meg Pete Davidson kifejezzen jó pasi, ha abból indulok ki, hogy a rájuk hasonlító férfiakért hogy odavannak azok a nőtípusok, akik nekem az álomnőim.


Travis Scott meg Asap Rocky szintén az, akikhez hasonlókat nagyon jó nőkkel szoktam látni.

2022. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

"az egyiket személyes vonzalmi skála alapján ítéli meg, a másik (azonos nemét) pedig a közízlésnek azon része alapján, amit ő relevánsnak értékel"


Na most akkor olvasd el még egyszer az egész kommentedet, lassan, figyelmesen. :D

2022. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!