Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok adnátok esélyt egy incel pasinak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Esélytelen, inkább messziről elkerülöm.
2022. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Igen

Ha szingli lennék és az illető hosszas pszichoterápián lenne túl. Habár akkor már nem lenne incel(max a szótári értelemben).

2022. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Soha
2022. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13%

Nekem nem esély kell, hanem egy szelet a tortából. Abból a tortából, amiből most a Chadek eszik meg az egészet, míg a többiek max falatokat osztanak, mint a kunyeráló kutyák (a párkapcsolatban élő férfiak azok is egyébként).


Nem esély kell nekem, nem megértés, hanem a társadalmi kiváltságok, amiktől jelenleg meg vagyok fosztva.

2022. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Én adtam, bár akkor még nem tudtam, hogy mi az az incel. Ő az a típus volt, aki egyszerűen csak szerencsétlenül kommunikált, főleg a nőkkel. Ennek ellenére azt vettem észre, hogy idővel valami elkezdett tetszeni benne. Lassan kezdett feloldódni és egyre inkább szimpatikus lett. Igaz, hogy szinte úgy kellett magam meghívatni randira, de végül ez is megtörtént. Nem állítom, hogy innentől kezdve ő lett a tökéletes férfi, mivel még később is voltak olyan megnyilvánulásai amik félrementek, néha sértőek voltak, máskor inkább csak sutának tűntek, de lassan kinőtte a többségüket, én pedig elengedtem azt, hogy bármikor is ki fogja az összeset. Már 10 éve házasok vagyunk, nagyon jó társ, legalább ilyen jó apa, a kommunikációja is rengeteget fejlődött. Szóval szerintem nem kellene egyből leírni azokat, akik bénák a csajozásban, mert ez csak egy tulajdonság a sok közül.
2022. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

"nagyon jó társ, legalább ilyen jó apa":


Majd rendesen felneveli a Chad gyerekét is, ahogy elnézem.

2022. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Neked abból a tortából semmi nem jár.
2022. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%
Már adtam esélyt ilyen kaliberű férfinek. Soha többet.
2022. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer, pár éve, esélyt adtam egy magára incelként hivatkozó férfinak. Új volt még a fogalom, gondoltam, miért ne, egy kávézásban semmi nincs.

Életem legszörnyűbb randija volt. Végig arról beszélt, hogy neki így és úgy milyen rossz, hogy mennyire elege van a vonzó férfiakból, mert ők többet kapnak, meg hát a nők többsége is szégyellje el magát. Elmondani nem tudom, milyen kínos volt ez az önsajnáltatást hallgatni. Akárhányszor próbáltam új témát felvetni (utazás, hobbik), mindig visszakanyarodott ehhez.

25N

2022. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha incel fogalom alatt mondjuk azt értjük, hogy valaki folyamatosan fenn van társkeresőn, évi 4-5 randit is beszervez, de sose lesz folytatás, és nem talál párt magának, akkor ilyen értelemben a párom is incel volt előttem 5 évig.

De ő sose a nőket hibáztatta. Ő mindig magában kereste a hibát, és próbálj okulni az előző randi tapasztalatok alapján.

Szóval ha ő tényleg incelnek számít, mert 5 évig nem volt párkapcsolata, és szexelni se szexelt, akkor én igen, adtam esélyt incelnek és nem bántam meg.

2022. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!