Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a velem egy korú nőket túl idősnek találom magamhoz képest?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok és azt tapasztalom, hogy a 40 év körüli nők (gyakran a 30-35 évesek is) teljesen elhanyagolják magukat, úgy néznek ki mint egy 50-60 éves.

Jó persze nem mindenki, de gyakran ez a helyzet.

Vagy lehet én látom rosszul, vagy az én értékrendemmel van probléma.

Egyszerűen (általánosságban mondom) nem tudom elképzelni, hogy egy velem egy korú nővel éljek, mert olyan mint ha az anyámmal lennék együtt.

Velem van a baj, vagy más is így látja?

Lehet a nők is pont így látják csak a férfiak tekintetében?


2022. márc. 5. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
2-3 szülés szoptatás után mit vársz?Legtöbbnek elég heti egy szex,de akkor is lepelbe öltözve mert szégyelli még az ura előtt is ahogy kinéz,legtöbbjük zugevő,diétázik ha otthon a férje,ha elmegy bontja a csokikat,kivannak tágulva ott lenn.
2022. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
5%
Szerinted miért van a veled egy korúnak általában 25-30 nője??
2022. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
7%
éves nője
2022. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak akkor probléma, ha a 20-asok, 30-asok meg téged találnak túl idősnek magukhoz.
2022. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

Jól látod kérdező. A legtöbb 40 es nő már csak árnyéka önmagának.


Viszont mivel te is negyvenes vagy, azért már kar álmodozni a fiatal tyúkokról. Ha csak nem vagy kielmekedően jóképű sportos, milliomos férfi.

2022. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
Én is így vagyok vele.Pár év és ötven leszek.Olyan furcsának tűnnek az 50 körüli nők.Van aki jól tartja magát még most is,de nem tudok úgy tekinteni rájuk mint lehetséges partner.A 20-30 közötti korosztályt szemeltem ki magamnak,velük próbálok flörtölni.
2022. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

A hozzászólások mit ne mondjak, igencsak gusztustalan stílusban lettek megfogalmazva, de nyilván van valóságalapjuk.

Ha valaki negyvenes férfiként jól tartja magát, igényes, egészségesen él, sportol, nyilván hasonló társat szeretne maga mellé, amit a negyvenes nők között azért jóval ritkábban találni, mint mondjuk a huszas-harmincasok között. Nem is maga a kor a probléma, gondolom ha egy korodbeli nő igényes, sportos, egészséges, csinos, azt rendben találnád, csak ilyet találni is kell, és ez még mindig csak egy kis szelete a tortának, mert azért nem árt ha belsőleg, értékrendileg és nem utolsósorban az ágyban is passzoltok, na és persze egyedülálló. Ez azért kapásból leszűkítette a kört, amiből egy igényes, magára adó negyvenes férfi választhat.

Én 30 éves vagyok, és amióta 2 éve teljes életmódot váltottam, sokat mozgok, sportolok, odafigyelek az étkezésemre és végre jól érzem magam a bőrömben, azóta sokkal inkabb feltűnik, hogy mennyire igaz, amit írsz a nőknek saját maguk elhanyagolásával kapcsolatban (nyilván férfi oldalról is hasonló a helyzet, csak most nem erről szól a kérdés).

2022. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

Én 28 éves férfi vagyok, de én is pl. a 26-30 körüli nőket 90%-ban idősnek látom magamhoz képest. Nekem kisfiús arcom van, ez mellett sportolok, nem iszom alkoholt egyáltalán és más dolgokban is egészségesen élek. Állandóan 21-23 év körülinek néznek akár a korombeliek, akár a fiatalok is. Pár hónapja egy 21 éves lány magával egykorúnak gondolt, vagy pl. a munkahelyre jött egy 28 éves kolléganő és meglepődött, hogy egykorúak vagyunk, mert azt mondta max. 22-nek nézek ki. (Szóval nem az anyukám mondja jófejségből ezt, hanem tényleg így van.)


Viszont szerintem ez nemtől független. Nyilván a nők között is van olyan akár 25, akár 40 éves, aki jól tartja magát és (sokkal) fiatalabbnak néz ki a valódi koránál. Ő is érezheti ugyanezt, mint egy férfi természetesen. Főleg hogy mindkét nem tagjai között sok az elhanyagolt, vagy a magát nem jól tartó ember.

2022. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

És mit gondolsz, te mennyinek látszol? A férfiak általában kigyúrják magukat 40 felé(akik jobban tartják magukat), de a bőrük, tokájuk, kézfejük.. az elárulja őket, meg hát ugye őszülnek rendesen.


Most Lettem 30, de már 10 éve is ugyanaz volt a véleményem, hogy LÁTSZIK a "fiatalosan öltözött", sportos férfiakon is a koruk, és apám lehetne mind. Most harminc vagyok, egy pár évet letagadhatok, de örülök annak, hogy ennyinek látszom, és bár észreveszem a cuki 20as fiúkat is, akinél azt érzem de helyes fiú, vonzónak a korosztályomat látom, lefelé max két év, felfelé max 5. Szerencsére(vagynem) 20 felett vonzónak látnak a férfiak, de nagyon zavaró a közeledése a fiatalabbaknak és az idősebbeknek.


Barátkozz meg a koroddal, te sem látszol annyinak, amennyinek gondolod magad. Volt itt egy srác, aki fiatalnak gondolta magát, és tökre látszott, hogy nem 20, hanem harminc+, csak "kisfiús"(vékony és tininek öltözött).


Sok fiatal van, aki idősebbnek tűnik ELSŐRE, és fordítva is akad pár, de ez rendkívül ritka és ha kicsit tovább nézed, leesik a valódi kora. Ha direkt rájátszik kapucnis pulcsival, tornacipővel a dologra, akkor még kevésbé oké a helyzet.


Az én környezetemben egészen jól néznek ki a 40es nők, olyanok, mint amilyennek lenniük kell, és ránézésre simán passzolnak hozzájuk a negyvenes férfiak(itt valahogy a férfiak is szebbek, mint máshol). Ha bemegyek a város bizonyos részeibe, alacsonyabbak, kövérebbek, rosszul öltözöttebbek, rossz frizuárval és hát nem adnak magukra a nők. A férfiak lehet magasabbak, de elhanyagoltabb a bőrük, kopaszabbak/őszebbek, és rosszul öltözöttek ők is. Simán egykategória, csak máshogy.


Valami belső problémád lehet, amiért a korosztályodat a szüleidnek látod. Az ilyeneknek megy félre a személyiségfejlődése, megrekedtek valahol és majd azt hiszi pár naiv fiatal, hogy ők annyira érettek, azért vannak egy hullámhosszon lelkileg, pedig a pasinak nem sikerült megérnie, és ezt vette észre szegény sérült lányka. Ilyeneket találsz, olyan siralmas a helyzet a családokban.


Szeretek egészen felnőtt lenni, és szeretem, hogy a hozzád hasonlókból már picivel kevesebben találnak be, mint 5-10-15 éve.

2022. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
25 éves vagyok és annyira szórakoztató, amikor 50 éves papák próbálnak flörtölni velem 🤣 gyerekek, ne égessétek magatokat.
2022. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!