Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz erről a diplomáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a diplomával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van akinek fontos, van akinek nem, ez teljesen oké.

Akiknek fontos, kapásból kizáró oknak is tekinthetik ha a másiknak nincs, ez is oké.


Beszélgettem egy ilyen ismerőssel, aki csak diplomással randizik, megkérdeztem mennyit volt téma a diploma, mennyire ismerte meg a másikat ezek keresztül? Nem értette mit kérdezek, hogy hogyan jön a diploma ahhoz, hogy milyen ember a másik. Aztán csend..


2022. márc. 3. 13:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

Na, ez a kérdés tökéletesen mutatja, hogy miért ismerkedünk diplomásokkal. 😂 Sajnos annyira le van züllesztve az oktatási rendszer többi része, hogy az emberek ilyen szinten hülyék és nem értik az összefüggéseket.



Az egyetemi képzések is elég pocsékok mostanában, de az, amit néhány érettségivel meg szakmával rendelkező némber leművel, az nekem sok.

2022. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igazabol diplomaval jol jar, ha allasban az van irva h kell 3 ev tapasztalat. Diplomaval meg siman felvehetnek egybol, betanitanak es csa
2022. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!