Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz erről a diplomáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a diplomával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van akinek fontos, van akinek nem, ez teljesen oké.

Akiknek fontos, kapásból kizáró oknak is tekinthetik ha a másiknak nincs, ez is oké.


Beszélgettem egy ilyen ismerőssel, aki csak diplomással randizik, megkérdeztem mennyit volt téma a diploma, mennyire ismerte meg a másikat ezek keresztül? Nem értette mit kérdezek, hogy hogyan jön a diploma ahhoz, hogy milyen ember a másik. Aztán csend..


2022. márc. 3. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem a diplomáról akar beszélgetni a randipartnerekkel, hanem feltételhez köti, hogy olyan személyekkel szeretne ismerkedni (legyen bármi az ok).


Hogyha neked pl fontos, hogy valaki magas legyen, a randin akkor sem csak a magasságáról fogsz beszélni.

2022. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Az az ismerősöd diplomás volt? Ha igen, akkor teljesen érthető, hogy magához hasonló életutat bejárt embert keres.

És általában csak erről van szó, semmi másról.

2022. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem a diplomákról beszélgettek, csak azért diplomásokkal ismerkedik, mert úgy gondolja, hogy velük könnyebb megtalálni a közös hangot, közös témákat, közös célokat.
2022. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Gondolod a diplomások egymással a diplomáikról beszélnek? Istenem 🤣
2022. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés szépen példázza, miért nem randiznék olyannal, akinek nincs diplomája.
2022. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

1! A magasság látszik, a diploma nem.


Amúgy amiket írtok úgy ostobaság ahogy van! példa: valaki elvégzi levelezőn a rendezvényszervező/szabad bölcsész/tanító szakok valamelyikét, diplomás lesz!

Valakit felvesznek az orvosira három évet lehúz, de mégsem bírja valami miatt, és abbahagyja, diplomája nincsen.

Melyik az okosabb? orvosira bejutni nehezebb mint elvégezni ezeket a szakokat.


Nekem például van tanítónő ismerősöm, aki olyan ostoba és műveletlen, hogy a helyi pultosnők meg gyári takarítók szintét is alig hozza, nem tudnám diplomás azt hinném megküzdött a nyolc általánossal is.

2022. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Azért a másik oldaltól mi is kapjuk rendesen az oltást, hogy mi nem tudjuk, mi az, hogy melózni. Mindezt úgy, hogy sokunk amúgy az egyetem mellett is dolgozott, és van, aki azért kér szabadságot munkában, hogy elmehessen államvizsgázni.


Nekem nem feltétel ugyan a diploma, viszont olyan partnert szeretnék, aki nem néz le, amiért "én CsAk tanultam".

2022. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Kihagyhatatlan, hogy előálljon valaki az ostoba diplomások sztorikkal.
2022. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
8! Tudod azért, mert sokan találkoznak a jelenséggel, a diploma észt nem ad, se műveltséget az csak annyi, hogy átcsúsztál kettesekkel, meg összeollóztál egy húsz oldalas szakdogát. Pláne ma a tömegképzés korában aki nem totálisan idióta és eljut érettségiig, annak lehet diplomája, pl. ma már ott se kell lenni még levelezőn se már távoktatásban is lehet valaki "diplomás+, hogy félévente kétszer beszalad kontakt órára meg levizsgázik vizsga időszakban és hoppá diplomás!
2022. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"mert sokan találkoznak a jelenséggel, a diploma észt nem ad, se műveltséget"


külön érdekes, hogy ezt csak a diplomások nem hangoztatják, mert ellentmondana a meggyőződésüknek, hogy ők egy magasabb kaszt tagjaivá váltak és többek mint egy diploma nélküli akárki

2022. márc. 3. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!