Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem értem ezt a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt a 3 dolgot a párkeresésnél?

Figyelt kérdés

A.: Itt a nők mindig leírják, hogy a pasi annyit keressen, mint ők. Rendben, de akkor miért nem jó a 250-et kereső lánynak a 250-et kereső srác, miért vadászik a 600-at keresőre? >:)


B.: Szintén itt nyomják a "Diplomás pasi kell, és is az vok', így van közös téma." De...mi közös téma van egy tanár - orvos párosnál, vagy IT-s - rendezvényszerezőnél, ami a diplomán múlik?


C.: Szintén itteni duma, hogy a diplomás pasi kell, mert az tájékozott, és művelt. Érdekes, de mégsem a bölcsész, vagy az általános iskolai tanító, vagy az irodalomtudós srácokat látom fullos csajokkal, hanem a bunkó jogászt, kocka és koca IT-s, meg a pénzügyest.


Akkor, hogy is van ez? Mert ugye nem a pénz számít. Ugye? >:)


2022. febr. 28. 10:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
8%
nettó 600at Budapest 90%-a megkeresi,szóval ez nem nagy kérés
2022. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
De kár, hogy pont a nagyja, akit ismerek, a 10%-ban van.
2022. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

12

Én is ezt tapasztalom! Budapesten ezt az összeget kb mindenki megkeresi akiket én ismerek.

25N

2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
9%
ez az össze minimum, nem is értem hogy nettó 600k alatt hogy gondolja valaki hogy normális életet lehet élni. az ilyennek nem kell barátnő akkor 23/L
2022. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
7, csak az meg ne pijjogjon, hogy így meg úgy.
2022. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
65%

Miért elítélendő az, ha egy nő jó életet akar? Nem vagyok gazadag, pont 600-at keresek, mint amit leírtál. Viszont ebből bőven futja arra, hogy jó éttermekbe vigyem, elmenjünk élményeket szerezni, wellnesezni, ne nézzük az árakat a boltokban, stb stb. Ez biztonságot ad a nőknek, fellélegeznek, és hozzájárul a nyugodt élethez. Ehhez könnyen hozzá lehet szoktatni egy nőt, és utána ha szakítunk és beléd botlik, akkor már azt a lécet kell megugranod, amit én tettem fel.

Ugyanez igaz rám is. Vannak olyan haverjaim, akik 18 évesen 50 milliós autóval jártak. Az ő barátnőjük mihez szokott hozzá szerinted? Persze, van szerelem, meg minden, de 10-ből 9 nem adja lentebb, mert megtapasztalta a jót.

2022. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
19%
16, azért elítélendő, mert amúgy neg pijjognak, hogy egyenjogúság van. Akklr tanuljanak, dolgozzabak, aztán teremtsék meg maguknak, ami kell. Neked fogadjunk, sohasem jutott eszedbe gazdag nőn élősdizni, csak a nőknek. Amúgy meg nekem van autóm is, szal engem sehova nem kell vinni. Balek vagy, aki csak arra való, hogy lehúzzák a pénzészér nők.
2022. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
13-as, miket dolgoztok?
2022. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Na tisztázzuk!


SEMMI bajom a ribikkel. És az aranyásókkal, meg sugárbébikkel sem. Sőt!


Nekem azokkal az álszent csajokkal van bajom, akik folyton nyomják az "ÉN NEM VAGYOK ELADÓ!" meg az "ÉN ELTARTOM MAGAMAT ÉS A GYERMEKEMET IS? MERT AKKORA DIPLOMÁS VAGYOK." dumákat, miközben ők is a pénzes kanit akarják, csaj nem mondják ki, és közben nyíltan köpködik azokat, akik meg igen.


Nyugodtan mondja meg a csaj, hogy kevés vagyok anyagilag, de ne nyomja a femináci hősnőt, aki csak a hatalmas eszük és tiszta lelkük miatt kezd IT-s, plasztikai sebész, meg bróker srácokkal.

2022. febr. 28. 16:34
 20/37 anonim ***** válasza:
92%
Hát én ilyenekbe nem ismerik kacsaszájú fullosakat. Azok nem mondanak ilyeneket.
2022. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!