Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem értem ezt a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt a 3 dolgot a párkeresésnél?

Figyelt kérdés

A.: Itt a nők mindig leírják, hogy a pasi annyit keressen, mint ők. Rendben, de akkor miért nem jó a 250-et kereső lánynak a 250-et kereső srác, miért vadászik a 600-at keresőre? >:)


B.: Szintén itt nyomják a "Diplomás pasi kell, és is az vok', így van közös téma." De...mi közös téma van egy tanár - orvos párosnál, vagy IT-s - rendezvényszerezőnél, ami a diplomán múlik?


C.: Szintén itteni duma, hogy a diplomás pasi kell, mert az tájékozott, és művelt. Érdekes, de mégsem a bölcsész, vagy az általános iskolai tanító, vagy az irodalomtudós srácokat látom fullos csajokkal, hanem a bunkó jogászt, kocka és koca IT-s, meg a pénzügyest.


Akkor, hogy is van ez? Mert ugye nem a pénz számít. Ugye? >:)


2022. febr. 28. 10:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Fullos. Nyilván neked sem normális nők kellenek, hanem "fullosak", az meg teljesen más világ.
2022. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

1. Általánosítasz, de nagyon. De tegyük fel, hogy egy nő megismer több férfit, akik szimpatikusak neki. Miért annyira elítélendő az, ha számára nagyobb biztonságot jelent az a partner, aki többet keres, jobban áll anyagilag? Főleg ha majd elmegy szülni és egy keresetből kell megélni.


2. A diploma annyiban "fontos", hogy talán nagyobb az illető intelligenciája és sokkal több dologról lehet vele érdemben beszélgetni.


3.Az, hogy te kit kivel látsz, statisztikailag egyáltalán nem mérvadó. Vagy neked is a fullos csajok kellenének, csak nincs meg hozzá az anyagi és az iskolai "képzettséged"?

2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy mindenki más szempont alapján választ magának párt. Nekem nincs diplomám így nekem mindegy a másiknak van e. Viszont egyedül élek egy szinten(semmi luxus, de nem hónapról hónapra) ami alá nem adnék, így hasonló keresetű párnak örülnék.
2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

Amennyiben fullos nőt akarsz, neked is fullosnak kell lenned. Mit is jelent konkrétan az, hogy fullos nő?


Nem túl sok nő/férfi keres a saját kvalitásainál jóval magasabb kvalitású férfiakat/nőket. A netto 180ezret kereső Reál pénztáros Enikő nem fog kelleni a szakorvos 1milla nettót kereső Szabolcsnak. Vagy fordítva: egy orvos nő sem fog leállni egy lidl árupakolós sráccal. - extrém esetek lehetnek. Ebben nincs semmi kivetni való.

2022. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
9%
2, a teljes egyenjogúság tekintetében meg lehet teremteni magunknak is a biztonságot, kölykezni nem kötelező, illetve a pasi is otthon maradhat gyesen.
2022. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a 3 dolgot nem értem:

1. Ha értelemhez kötöm a párválasztást, akkor diszkriminálom az "egyszerű melóst".

2. Ha szakmunkást szeretnék párnak, akkor rám van fogva, hogy vagy izompacsirta kell, vagy egy menő vállalkozó.

3. Ha azt mondom, hogy semmihez nem kötöm az ismerkedést akkor meg igénytelen vagyok magammal szemben, meghogy én leállok "fűvel-fával" a ferfiak szerint is.


Mi az, amit egy nő megtehet azert, hogy ne legyen megbélyegezve? Mert nem, ha vele egyenlően kereső (vagy rosszabbul kereső) férfit szed fel, akkor azt hallgatja, hogy így meg úgy papucs az ura - ne adj'isten kicseszett a gyerekkel mert nem elég pénzes fickót választott.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak többrétű problémát feszegetsz. A fullos nő sajnos fiatalon is ritkán "a természettől" fullos. Kell neki ilyen-olyan kozmetikum, smink, stb. ennek fenntartása költséges, arról nem beszelve, hogy Mr. Pénzeszsák mellett megengedhet magának több stresszlevezető dolgot (nyaralas, dadus, szabadnapok amikor nem csinal semmit, kialhatja magát, stb). Te nem kizárólag azért látsz gazdag faszik mellett fullos nőket mert jó csajokként felfigyeltek a fickóra, hanem "kisegérként" megtehetik a jól kereső ferfi mellett a nők, hogy jól tartsák magukat (nézd csak meg a szegényeb családokat ahol mindket szülő dolgozik, nem véletlenül engedi el magát a pár mindkét tagja az esetek többségében). Másrészt meg ne legyünk álszentek, ha te férfiként választhatsz Debella Dóra és Modell Marika közül (feltételek nélkül) akkor te Marit választod. De érthető okokból 100 férfiból 99 így tesz, emiatt Marikánál állni fog a sor, így Dórához képest Mari magasabbra teszi a lécet. Természetesen Dóra mondhatja, hogy ő így is a Henry Cavillt akarja, de hát ha ő nem áll a soraban akkor várhat rá egyedül, a kutya se lesz kívancsi rá. És itt jön képbe, hogy te (és az emberiség nagy része) tudatt alatt nem törődsz az olyanok sorsával akik neked nem kapósak. Emiatt Dóra hiába pasizik be, nem azt nézik ő kivel van, hanem azt nézik, hogy Marika a 99 jelentkezőből kiválasztotta a legjobbat - ahogyan a másik nem tagjai is a jobbat választják az elerhető opciók közül. Ez nem "női" meg "férfi" hanem emberi dolog, csak mindkét nem más értékeket helyez feljebb a saját listáján.

2022. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

5


Meglehet teremteni igen, és szülni sem kötelező. De aki szeretne, megengeded neki, hogy olyan partnert keressen hozzá aki mellett biztonságban otthon tud maradni? Köszönjük mindenki nevében

2022. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

6-os, egyetértek.

Ha leírom, hogy én kb. nettó 250-et keresek és a párom is (ez az igazság), mindketten diplomások vagyunk, sőt szinte ugyanolyan végzettséggel és én így vagyok boldog, hogy világnézetileg és intellektuálisan partner a másik, akkor két dolgot kapok meg:

1. Úgyis le fogok lépni egy gazdagabbal

2. Ronda lehetek, hogyha ennyivel is beértem.

2022. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem érted, mert csak egy bizonyos nőtípusra koncentrálsz... a luximuxi csittifitti dísznőci nyilván tud válogatni, ezért a lehető legjobbat vadássza le. De van rengeteg nő is, akinek elég a saját szintjén kereső, sőt jó pár esetben kevesebbet kereső férfi, meg bizony sok tanár meg bölcsész pasasnak is van nője. Ja, hogy nem fullos? Ööööö... oké... akkor az a kérdés, hogy a jó nők miért felszínesek? Azaz, hogy nekik ne lehessen joguk felszínesnek lenni, amikor neked igen? Kettős mérce befigyel rendesen.


Amúgy meg a közös témákhoz... aláírom, hogy van műveletlen szakbarbár diplomás és szuperművelt max. érettségit végzett is, de az azért sajnos, nem sajnos, nagy általánosságban elmondható, hogy művelt, olvasott, tájékozott embert sokkal nagyobb valószínűséggel találsz a diplomások mint a nem diplomásak között... és igen, vannak, akik ilyen szempontból kényelmesek, hogy nem akarnak a szénakazalban tűt keresni, hanem egy előszűrt csapatból szeretnének válogatni.

2022. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
A netto 600 az egy átlag! A 250, az erősen atlag alatti
2022. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!