Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok nő, akár dekoratív, sikeres nők is, inkább választanak egy akár többszörösen elvált, több gyermekes férfit, mint egy függetlent?


Jó, nyilván sokan a lóvé a vele elérhető stílus miatt, de reálisan nézve, ki az a hülye, aki egy ilyenhez hozzá megy, és szül neki?


2022. febr. 16. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert beleszeretnek. 😮
2022. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1.-re.


De nem kamaszlányokról beszélek. 25+ -os nőkről, felnőttekről, akik akár maguk is elváltak már.

2022. febr. 16. 19:13
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

És? Ez mennyiben változtat a dolgokon? Egymásba szerettek, és összejöttek.


Te most pottyantál a Földre valahonnan?

2022. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3.-ra.


Nem, csak nem értem, hogy miközben itt folyton nyomják a nagy femináci dumát, addig a valóságban miért csicskulnak be, egy használt/bukott pasinak?

2022. febr. 16. 19:17
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

???


Mi van? Vezesd már le logikailag a gondolataidat, kérlek.

2022. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert te mint a 4-es hozzászólásból kiderül nem vagy potenciális jelölt. Hülyékkel nem jönnek össze!
2022. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Bukott? Használt?

Bocs, de te kinek képzeled magad?

Tudod, a nők 99.99%-a nem kezd direkt szűz pasival. Ergo már volt párja, és szakítottak. Részemről a házasság csak egy papír, a válást és a szakítást is ugyanúgy egy papír különbözteti meg.

Ami neked bukás, az másnak tapasztalat, amiből tanult, és legközelebb jobban csinálja.

Részemről nem teszek különbséget, hogy valaki elvált vagy szakított.

2022. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de undorító a stílusod. Vegyük sorra:

1. Nem csak a tinik szerelmesek, bármelyik korban megtörténhet az emberrel, hogy beleszeret valakibe.

2. A feminizmusnak semmi köze a párválasztáshoz.

3. Attól, hogy összejövök valakivel, még nem "csicskulok be".

4. Se a válás, se a gyermek nem tesz valakit bukottá vagy használttá (ember, te egy másik emberről írsz, nem egy tárgyról).

Hamarabb jönnék össze egy elvált és gyermekes férfival, mint akár csak egy randira elmenjek veled, kérdező. Egyszerűen undorító, ahogy másokról írsz. Értem én, hogy irigy és nyomorult vagy, de akkor is.

2022. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

lol


Mert azon, aki már volt házas + vannak gyerekei, jobban érződik, hogy alkalmas partner, mint azon, akinél ez fel sem merült ugyanolyan idősen.


Nem mellesleg én bírom a gyerekeket. Volt háromgyermekes párom is régebben, ott sem volt probléma. Nekem nem alantas, ha kisgyerek jönnek-mennek körülöttem, kifejezetten szeretni szoktak engem is. Szívesen foglalkozom velük.

2022. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
'használt/bukott' WTF miért nem lehet lepontozni a kérdezőt?
2022. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!