Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a gyakoris férfi a pörkölts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyakoris férfi a pörköltszaftos atlétás, szőrös, beles, ápolatlan, akkor a nő?

Figyelt kérdés
Puszta kiváncsiság :D
2022. febr. 14. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Megkeseredett férfigyűlölő gyerekgyűlölő macskás nőből azért akad egy pár.
2022. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#8 Nekem nem ad okot minősitésre az h vki az oldalon van, legyen, én is itt vagyok. Mindenki azt csinál amit akar. Fentebb irtam h itt olvastam h ez az átlag vélemény az itteni faszikról h ilyenek, ebből jött a kérdés.
2022. febr. 14. 13:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ebből jön a kérdésem, hogy szerinted ez melyik irányban ok-okozat, és a két nem egy szinten van-e?
2022. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
#9 Nem tartom magamat annak, top listás válaszoló vagyok. Mindenben próbálok segíteni a másiknak, hasznos tanácsokkal ellátni az adott kérdezőt. Sőt, életre szóló barátságot is kötöttem az oldalnak hála!
2022. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14 Ügyes vagy. :)


#13 mindkét nemet leszarom, egyénileg vannak szintek, viszont nem ismerem az egyéneket csak a megnyilvánulásaikat, ez rohadt kevés egy véleményhez

2022. febr. 14. 13:22
 16/18 anonim ***** válasza:

"Gyakoris férfi" ez olyan, mint az "utca embere"


Én amúgy egy normális férfi vagyok az életben, attól hogy ide járok, még nem vagyok olyan, mint amit leírtál

2022. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindkét nemből mindenféle ember van itt.
2022. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sok a csöves itt az a baj.
2022. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!