Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszíthetek azért egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíthetek azért egy nőt mert 37 évesen még szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy 34 éves nővel, nagyon jól elvagyunk, szex is működik de még nem volt nálam csak én nála és eddig még nem mondtam neki, hogy szüleimmel lakom még... nem tudom fontos e egy nőnek ez?
2022. febr. 6. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10es, otthoni feladatok, akár egy mosogatás, egy mosás, a bevásárlás, nem nehéz dolgok, de ha valaki 37 éven át hozzászokott, hogy a szülei teszik meg és neki soha nem kellett, az aggályos.
2022. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem ezekhez a dolgokhoz nem kell külön költözni. Normál esetben megcsinálja ezeket az is aki otthon lakik.
2022. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12es abszolút, de az a tapasztalatom, hogy sajnos főleg az egyke férfiak esetében anyuci kiszolgálja őket, nehogy munka után szegény embernek még a háztartással is bajlódni kelljen.
2022. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Na ez nagyon igaz, főleg, ha anyuci háztartásbeli :D Ha meg elvált, és nincs új párja... Na, ott is szép dolgok születnek :D


Nem bántásból, kérdező, de miért laksz még otthon? Én is sokáig otthon laktam (bár ezután a kérdés után úgy tűnik, mégse volt az olyan sokáig :D), 26 évesen költöztem el. Én nő vagyok, kevés férfinak volt ez kizáró ok, de páran azért beszóltak. Nekem elég rosszul fizető állásom volt, de covid alatt annak is örültem, na akkor lakótárssal se tudtam volna lakni, mert még annyit se kerestem. Covid előtt voltak jobban fizető munkáim, de egy ideig úgy gondoltam, hogy saját lakást veszek majd egyszer, úgyhogy otthon spórolok. Aztán rájöttem, hogy Budapesten ez esélytelen :D Most se keresek túlzottan jól, de egy szobát ki tudok bérelni. Amint kaptam jobb munkát, léptem is (fél éve). Nem tudom, hol laksz, de Budapesten egy 200 ezres fizuból simán tudsz külön lakni, igaz nem egyedül, de lakótárs(ak)al, vagy a pároddal igen. Saját lakásra gyűjtesz? Tudnál venni 2-3 éven belül, ha spórolsz? Ha nem, akkor én jobban ajánlom az "elverni a pénzt albira" dolgot, mert igaz, hogy az nem a saját tulajdonod, de a személyiséged hónapok alatt fejlődni fog és végre élheted a saját életedet és lehet normális párkapcsolatod. Igen, megmondom őszintén, nekem kizáró ok lenne 30 fölött a szülőknél lakás. Ha én megoldottam 200 ezer ft-os fizetésből, akkor más is, annyit meg Budapesten majdnem mindenki keres (kivéve az állami cégnél dolgozók, ahonnan én is leléptem).

2022. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Sajnos ilyen helyzet állt elő itthon. Fizetésekhez képest duplázódó ingatlan árak, növekvő albi árak. Sajnos párkapcsolat szempontjából az albi előnyösebb. De másik oldalról ha huszon pár évesen elkezdessz albizni ilyen árak mellett akkor jó eséllyel sose lesz semmid. Sajnos nem túl jó a helyzet, ilyen választás elé állni.

Már pedig az elmúlt évek drágulását, fél millios fizetéssel is nehéz volt követni, nem hogy, 200-al albérletbe.

2022. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!