Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Négy éve elváltam! Mivel nagyon rossz kapcsolatban éltem, sok volt a mindennapos veszekedés volt pár megcsalás(nem az én részemről), ezért egy ideig nagyon jó volt egyedül lenni!

Nincsenek barátaim, nem is vagyok egy barátkozós típus, szüleim, testvérem egy régi családi összeveszés miatt évek óta szóba se állnak velem!

Covid miatt kevesebbet kell bejárnunk dolgozni,kevesebb megrendelés van a cégnél, sok időt vagyok otthon és most vagyok ott, hogy már elviselhetetlen a magány!

Valaki tud valami értelmes tanácsot adni, mit csináljak a magány ellen?

Csak azt ne, hogy ismerkedjek, mert mint mondtam, nem vagyok az a barátkozós típus, főleg ez a négy év magány kiőlt minden érzelmet belőlem!

Járok edzeni meg oda figyelek az egészségemre, de a terembe is magányosan járok, nincs is ott olyan arc, akivel esetleg haverkodhatnék!


2022. jan. 25. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nyelvtanulás, egyetem (pl. az orvosi garantáltan lefoglal 6+ évre nem kicsit, BME villanykar is jó), csatlakozz valami túrázós csoporthoz, futóclub...
2022. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!