Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a paraméterek milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a paraméterek milyenek egy társkeresőn tartós kapcsolat keresés céljából?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozok,havi 4000-5000 euro a fizetés.Nemzetközi üzletkötő vagyok, közép-európai régióban.Kinn van egy saját 60nm lakásom, két szoba erkély.Egy 5 éves terepjáróm.Magyarországon egy éve vettem egy csendes faluban egy hatalmas telekkel egy kertes házat, ha hazajövök, tudjak hova menni.Havi egyszer jövök haza csütörtök,péntek szombat vasárnapra.Vasárnap este megyek vissza, hétfői napom úgy szervezem hogy a délutáni munkáim közé rakom be a dolgokat, mikor odaérek a céghez.

Ha Magyarországon keresnék lányt párkapcsolatra, esetleg megoldható a kéthetente hosszú hétvége itthon.Vagy kijön ő oda.

Mennyire szeretnének a magyar lányok most egy ilyen férfival ismerkedni?

36F


2022. jan. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Biztos jók rövid távon, ha kizárólag anyagi alapon keresel partnert, aki pont olyan felszínes a pénzben/külsőben, mint te. Csak ezek a kapcsolatok sokszor azért nem működnek, mert jöhet az ő életében is egy nálad gazdagabb, satöbbibb, ha csak ennyit teszel bele a dologba.


Egyébként nekem személy szerint ez az életmódod azért nem jön be, mert édesapám is hasonlóan jár ki Németországba dolgozni, hogy kéthetente jön haza egy hosszú hétvégére, de ő pl. szanaszét csalja az itthon élő második feleségét, amíg odakint van.

2022. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A külföldi bázis miatt nálam nem működne. Elsősorban olyan párt keresek, aki itthon él. Az a mennyiségű együttlét meg amit így tudsz garantálni, nekem nagyon kevés.


A többi oké, bár számomra párkapcsolat szempontjából annyira nem oszt, nem szoroz, hogy mid van, nem vagyok híve a közös kasszának, sok közöm nem lesz hozzá úgysem és nem is szeretném.


Arról viszont semmit nem mondasz, hogy mi a szakmád, a hobbijaid, sportolsz-e, szeretsz-e kimozdulni, mit jelent számodra a kikapcsolódás... Hogy mit vársz egy kapcsolattól, szeretnél-e családot, hogyan képzeled el a közös életet, mit jelent számodra a párkapcsolat, akarsz-e házasságot, hogy viszonyulsz a kisállatokhoz vagy épp a városi élethez... Nekem ezen múlik, hogy akarok-e valakitől valamit, működne-e egyáltalán együtt. Ehhez képest te csak az anyagiakról beszelsz. Más nincs? Szellemi mélység, hobbik, érdeklődés?

2022. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Harapnak a Pontyikák? Ha igen majd kiírok valami hasonlót.

[link]

[link]

Ezek bruttó fizetések.

Az 5000 nettó az úgy 8000 bruttó lehet.

2022. jan. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!