Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak minden ötödik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak minden ötödik nő ír vissza match után? Miért húzott jobbra, ha nem ír?

Figyelt kérdés
Online társkereső applikációban

2021. dec. 12. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Olyan sok üzenetet kap, hogy elsiklik a tied felett
Észrevesz, de más matchek jobban tetszenek neki, így rájuk fordítja a figyelmet
Első pillantásra tetszettél, de jobban megnézve a profilod, mégsem vagy az esete
Csak a jó első üzenetekre reagál és ez nem volt az
Eleve nem akart semmit, csak gyűjti a matcheket, kíváncsi volt tetszik-e neked
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
valoszinuleg epp el van foglalva valaki massal, aki jobban erdekli. vagy valami unalmas szart irtal neki es nincs kedve reagalni az aznapi 5. mizura. vagy csak siman nem nezi az appot. nem kotlezo senkinek visszairni.
2021. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért,nem elég az? Minden 5. nővel megismerkedhetsz...ne legyél telhetetlen :)
2021. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
67%
Miiii, nekem minden 100ik ír vissza...
2021. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyik opció lehet, vagy valamelyiknek a kombinációja. Én férfi oldalról pl. kb a 1/3-ára eleve nem írok rá, mert jobban megnézve a profiljukat nem tetszenek annyira, így semmi meglepő nincs abban, ha ők is így vannak ezzel.
2021. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én visszaírnék!


Irénke, 68/L

2021. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Egónövelés és találnak jobbat. Egy barátnőm ugyanezt csinálta. Behúzott egy csomó pasit, majd rájött, hogy a legjobb pasik is behúzzák, szóval utána már csak velük foglalkozott.

Aztán hónapokon át sírt mindegyik után, hogy csak megdugták. Ez ilyen.

2021. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Attól is függ mivel írsz rá. Én van, hogy egy "hogy vagy?:)"-ra nem válaszolok már, de arra se, hogy: "Milyen napod volt:))". De ha valamire reagál a profilomról, azzal kapcsolatban kérdezz amit szeretek akkor tuti visszafogok írni.
2021. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked van matched? :O


21F

2021. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 $$$$$ ***** válasza:

Még jo aranyt tartasz. Nekem kb 20 bol 2 lány ír vissza 😂😂.

21/F

2021. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es ismerem ezeket az angol kisasszonyokat. Szóval a profilod boncolgatása után mi történik? Rákérdez hogy találkoztok -e és szétválsz? Vagyok annyira előítéletes hogy ez a "csevegni jó vele, akár még barátok is lehetünk féle felhozatalra vonatkozik" és létezik kategória amely indíthat "nálad vagy nálam?" kérdéssel
2021. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!