Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van megbízható társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megbízható társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ami kiírja:. Ezaz!! Itt van számodra az igazi!

Nincs, vagyis... ha van az nem őszinte.

2021. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi számít annak? Pl. az ismertebb oldalak (pl. Tinder, Badoo stb.) nem fognak eltűnni a pénzeddel, hanem megkapod a kifizetett plusz szolgáltatást.


De ha olyat keresel, ahol csak top csajok/hapsik vannak, akik mindig visszaírnak/ sose kamuznak, akkor ilyen nincs.

2021. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Badoo és a tinder is azért be be húzza pénzzel aki hagyja magát. Van pár fura algoritmus.
2021. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem a társkeresőkkel van a gond, hanem a nők elvárásaival.
2021. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem a társkeresőkkel van gond,csak millió pasi nem tudja használni őket, aki a való életben sem tudnak csajozni ott se éri őket csoda.
2021. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a társkereső megbízhatósága a kérdés...alapvetően a társkereső személyek milyensége a meghatározó. Nincs túl jó hírem.
2021. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vok (6-os).......de, jobb híján használjuk a társkereső oldalakat (én a randivonalon 'nyomulok'...és fürkészek. Tapasztalatom: az 50 feletti nők nagyon le vannak harcolva (túlnyomó többségben)...és ahhoz képest aránytalanul igényesek. Ezért is marad a többségük magának. Nincsenek tisztában saját magukkal...mit érnek a 'piacon'
2021. nov. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, tudod nem arról van szó, hogy nincsenek magukkal tisztában. Csak már 50 év felett nagyon nehezen változik az ember. Szerintem a férfiak is így vannak vele. Én ugyan párkapcsolatban élek, de ha esetleg újra kéne kezdenem, hát nem tudom ki lenne az a tökéletes ember, akinek a hülyeségeit el tudnám viselni. A férjem dolgait már megszoktam, de hogy egy új emberét tanuljam meg? Ehhez már túl öreg vagyok. És szerintem nem is nagyon változik már senki ebben a korban, szóval biztosan nagyon nem egyszerű találni magadnak valakit. Fiatalon sem volt egyszerű.

Egyébként leginkább azzal van a gond, hogy milyen emberek keresnek a neten társat, nem tudom ezzel az üzemeltető mit tud kezdeni. Talán ha ott lenne feketén-fehéren, hogy én csak szexpartnert keresek, én meg komoly kapcsolatot. Mert a férfiak többsége az előbbit keresi, a nők többsége az utóbbit. De lehet, hogy pont emiatt nem találkoznának az igények, ezért is kamuznak a férfiak. Letagadják, hogy van feleségük, mert akkor nem állna velük szóba senki. Aztán mindkét oldalról jön a pofáraesés.

2021. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!