Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanád?

Figyelt kérdés

A) nagyon passzoltok (hasonló értékrend, világnézet, célok), viszont kicsit langyos víz. A lány nem nagyon mutatja ki az érzéseit, és kis távolságot is tart az előző kapcsolata okozta sérelmek miatt. Nem sok szenvedély van benne, és érzelmileg igen ingerszegény emiatt

B) nem passzoltok (más értékrend, otthonülő vs állandó mozgásban lévő, eltérő hobbik és igények), viszont flörtöl veled, nem fél kimutatni, hogy odáig van érted, kicsit forr köztetek a levegő, akár 3-4 órán keresztül is képesek vagyok beszélni a semmiről


Számomra egyik lány sem közömbös, nem tudnám megmondani, hogy melyik áll közelebb hozzám. Soha nem gondoltam volna, hogy két lány közül kell választanom, és mindkettőt kezdem megszeretni. Bár ez nem számít, de külsőre az A) jobban bejön, viszont a szívem inkább B) felé húz, ugyanis A) annyit húzta az időt, hogy kicsit kiábrándultam belőle. Viszont B)-vel egyáltalán nem illünk össze, és így félnék bármi komolyabba belemenni.


2021. okt. 17. 22:16
A kérdező szavazást indított:
A
B
Egyikset sem
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Az elsovel ellesztek egy darabig, az is lehet, hogy sokaig, de valoszinuleg langyos marad. Topikusan az a kapcsolat lesz, amibol kilepni sem tudsz mert tul kenyelmes, de benne maradni sem akarsz, mert unod.

A masodikkal pedig jol elleszel par honapig, esetleg egy evig, de aztan idegesiteni fog, hogy az egvilagon semmi kozos nincs bennetek es sehova sem haladtok.


Ha megis proba szerencse alapon ki akarod probalni, hatha, akkor az elso. Ha csak a regi kapcsolat miatt zarkozott, az esetleg valtozhat.

2021. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy harmadikat.
2021. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
C: Egyiket sem. Mivel egyikkel sem passzolnék. És szerintem te sem, az A-val sem, csak jól megmagyaráztad magadnak, hogy miért mégis.
2021. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

B azért tetszik, mert kimutatja, hogy odavan érted és ez imponál, ami jó, de hosszú távon nagyon kevés. Rövid kapcsolatra jó lenne, de ha te nem ebben gondolkozol, akkor hagyd, nem fog működni, ha alapvető dolgokban nem egyeztek.

A se tökéletes, de ha tényleg csak azért távolságtartó egy kicsit, mert még frissek az előző kapcsolatból származó sérelmek, akkor még változhat és ez nagyobb eséllyel fog működni. Szóval én a helyedben vele próbálnám meg, aztán ha csak idő kellett neki, hogy kinyíljon, akkor jól jártál, ha nem, akkor meg szakítasz és keresel mást.

A másik opció, hogy nem adsz neki esélyt és már most keresel inkább mást.

2021. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

szerintem egyik sem jön össze.

az elsőnek nincsen feléd érdeklődése.

a másodikkal meg órákat dumálsz, aztán mégse jutsz el vele még egy csókig se, emiatt meg eleve el vagy könyvelve már nála puhapötsnek.

ez van papi.

még a bátortalan vagy félénk lányok sem szeretik a tökölő palikat.

2021. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Hah, megint a papíron megfelelő nőnek nincs önbizalma meg személyisége grátiszban. 😂


Ez gyakorin a 37637920. olyan kérdés, ahol két férfi vagy két nő közül kell választani, ahol az egyik egy kisangyal és egy emberi csoda azt leszámítva, hogy egy dögunalmas, kagylóhéjban élő szociális fóbiás kupac szar, akinek pszichológus kellene, a másik meg szándékosan emberileg nullának van beállítva, hogy véletlenül se húzza fel semmi azt, hogy egy nyitott, nem kuka, barátságos, belevaló extrovertált csajszi/hapsi.


És én mindegyiknél a másodikat választom, mert tudom, hogy a tetű kérdező azt akarja elérni, hogy a magafajta szorongó élettelenre szavazzanak.


Undorító már komolyan az egész.

2021. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem jutottam el B)-vel a csókig, mert egyszerre ismertem meg A)-val, és A)-val volt már csók. B pedig rá 2 napra szerelmet vallott nekem, és azóta is "ostromol". Ennek már 1,5 hete
2021. okt. 17. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

És ennek a két lánynak milyen a magassága?

És te milyen magas vagy?

Mert akkor válaszd azt amelyik alacsonyabb az alacsonyabb lányok aranyosabbak.

2021. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A) elképzelhető hogy nagyon-nagyon nehezen oldódik fel, mutatja ki érzéseit.

B): flört oké, de előfordulhat, hogy az egymáshoz való nem passzolás és eltérő igények a későbbiekben problémákat okozhatnak.

2021. okt. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom A) és B) személy nem tud egymásról, mert ha tudnának, akkor nagyon gyorsan eldöntenék helyetted a kérdést!
2021. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!