Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a maxos nőkre megy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a maxos nőkre megy sok férfi?

Figyelt kérdés
Túl maximalitsának gondolok sok férfit, a legjobbat akarják de hiába. 38,nő

2021. okt. 12. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#10! Soha egyetlen egy kérdést nem írtam ki, sem ilyen, sem más témában. Arról nem is beszélve, hogy 2 éve boldog párkapcsolatban élek. De nyilván könnyebb úgy, ha ilyeneket feltételezel 😘
2021. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem is mondtam olyat, hogy kérdést írtál ki!
2021. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, nem rinyálok se így, se úgy. Vagyok olyan értelmes, hogy nem futok olyan vonat után, ami nem áll meg.
2021. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem néztek még tükörbe. Olyan köpödelem puhos vén fąszok nyomulnak nálam, hogy már hányingerem van. Nem értik meg, hogy hiába áll a cerka nekik egy sportos, csinos huszonévesre, ha az borzong az undortól, mikor rájuk néz.


Én tudok korombelit választani, ők miért nem? Akinek öreg a saját korosztálya, annak nincs helyén az agya az fix.

2021. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

A saját barátom mondta, hogy a magyar férfiak jó részének nagyobb elvárásai vannak külsőt illetően, mint amit ők nyújtani tudnak. Férfi létére ezt mondta. Mondjuk az vicces, amikor sörhasú vénemberek büfögnek Jennifel Lopzees hírek alatt, hogy "rusnya" meg kövérezik Liptai Klaudiát.

Az ismerettségi körömben még a legkövérebb, kopaszodó férfinak is vékony, szép felesége van.

2021. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Nos, én Nő vagyok, és vagy libamájat kapok a pénzemért, vsgy nem kérek semmit
2021. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
néha csak nem veszítek észre vagy azt gondoljátok aki előtettek van férfi többre vágyik.. aki beszélget veletek megértitek egymást azzal kell megpróbálni.
2021. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
A legtöbbünk nem a maxos nőkre megy. :))) Arra megy, aki képes mindenféle játszmázás nélkül kimutatni az érzelmeit. Elhiszed nekem, hogy egy közvetlen, kifejezetten szerethető nőt sokkal inkább megkörnyékeznek férfiak, mint egy jégkirálynőt? Senki nem fog a végletekig várni arra, hogy valaki ki méltóztassa választani. Ha te közvetlen, szerethető nő vagy, FOGSZ találni magad mellé egy szerethető férfit. Akár írásba is adom. :)))
2021. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

nagyobb általánosítást nem tudsz?


Ennyi erővel: Miért csak a pénz számít minden nőnek?

2021. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Részletezhetnéd, mert ez így túl általános.

Minden férfi, meg csak maxos nő...


Látatlanban az ember nem tudja milyen lesz a nő.


Brutál nehéz megtalálni azt akivel jól érzed magad együtt.

Kommunikációs eltérések nagyon nehézzé teszik, vannak sokan akik lyukra futnak. Sőt nagyon sokan játszmáznak, férfiak és nők, ezért gyorsan zátonyra is fut az életük.


Rengeteg férfi van egyedül, és sokan fel is adták. Nem azért mert hülyék, vagy nem azért mert a nőkkel bármi baj lenne hanem mer mindig valahogy nem olyan esik horogra akivel működne, aztán nem a játszmázást akarják éveken át a semmiért.


Évek óta egyedül vagyok, és nem hiányzik hogy megint egy nő nekiálljon a sótartó miatt izmozni, vagy a borsőrlőmön, aztán ha felhajtva marad a WC ülőke akkor életem végéig hallgatom. Én nem akadok fenn egy csepp véren ami véletlenül ott maradt a fürdőben vagy a WC ben, feltakarítom és el van felejtve, nem direkt csinálja. Aztán jön a szex megvonás mert nem úgy viselkedtem. Ekkor szokott elegem lenni nagyon. És nem nem a nőkkel van a baj hanem mindig az ilyet fogom ki. Hát ez van.


40+ os ként majd meglátom. Most örülök hogy nyugalom van...

Pedig nagyon jó lenne ha lenne, de ez van.

2021. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!