Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felépülő függőként van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felépülő függőként van értelme párt keresnem vagy örökre eltemethetem az esélyeim?

Figyelt kérdés

Nehézségek árán, de be kellett ismernem, hogy súlyos gondjaim vannak az alkohollal. Egy megfeneklett párkapcsolat és ideiglenesen megromlott viszony a családommal, illetve a saját egészségem miatt úgy döntöttem, hogy kikecmergek ebből az ördögi körből.


Egy éve nem fogyasztottam alkoholt. Járok pszichológushoz és önsegítő csoportba. Mekkora hátrány lehet ez ismerkedés szempontjából? Örökre lemondhatok arról, hogy valaha ismét párom legyen?


Nem panaszkodni szeretnék. Megértem a nők reakcióit. Csupán érdekelne, milyen kilátásaim lehetnek így. Érdemes energiát fektetnem ebbe? Lehet majd párom, családom? 30/férfi



2021. szept. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is feltettem már magamnak, mint felépülő függő. Én mondjuk nem alkohol, hanem gyógyszer, és nő vagyok. A pszichológusom azt mondta, hogy az önsegítő csoportban próbálkozzak majd. Ezt egy 'normi' nem fogja megérteni.
2021. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed.
2021. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vélem ezt csak olyan érti meg akinek van valamilyen "függősége" vagy volt. De szerintem van esélyed.
2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van eselyed :) belattad a hibad es tettel ellene. Ezzel mar sokkal erosebb vagy, mint sok ember. :)
2021. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországot a "2 millió alkoholista" országának is szokták nevezni. Vagyis rengeteg ember van akinek soha nem sikerül kilépnie belőle. Neked sikerült, előrébb vagy ezzel is a legtöbbeknél.
2021. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1

Tessék?? Az önsegítő csopiban próbálkozz? Hát marhára nem arra van...

2021. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Megcsalnak vagy szakitasz és visszaszoksz rá!
2021. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem van függő ágyam :)
2021. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a szakemberek hajszálpontosan megválaszolják, akikhez jársz.
2021. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy van, és lehet.
2021. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!