Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzott, sok-e egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott, sok-e egy komoly kapcsolat keresése esetén a következő mennyiségű és minőségű elvárás?

Figyelt kérdés
Legyen: magabiztos, határozott(önmagával), megbízható, hűséges, értelmes, türelmes, együttműködésre képes, érzelmileg elérhető (meghallgat, tudok vele beszélgetni), fontos számára a testi-lelki egészségem, nem féltékeny, velem tud örülni, udvarias, figyelmes,nincs szükség a családban fekete bárányra, mert mindenki tud jó lenni.

2021. szept. 5. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oké és tőled mit kap?
2021. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Igen sok az elvárás de azért hajra !
2021. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

"magabiztos, határozott"


Ez a kettő egyébként mit jelent? De most őszintén...


Miben magabiztos és miben határozott?


A munkámban pl. magabiztos vagy és határozott, mert 4+ éve csinálom ugyanazt, ergo megtanultam és hozzászoktam a dolgokhoz. Kevés olyan meglepetés ér már benne, mi elbizonytalanítana.

Az ejtőernyőzésben pedig rohadtul nem lennék se magabiztos, se határozott, mivel sose csináltam és nicns benne tapasztalatom.

Aki visszont olyan dolgokban is "határozott és magabiztos", amit soha nem csinált, amiben nincs jártassága, az szimplán hülye és felelőtlen.

Tipikusan olyan emberek akik mindent mindenkinél jobban tudnak, aki 0 gyakorlattal és szakmai tudással kiktatnák az ejtőernyős oktatót.

Szóval ez a szöveg csak tipikus női bullshit, akiknek fogalmuk sincs mit akarnak valójában, de nem is akarnak semmit igazából, mivel a társkeresés, az ismerkedés nem elvárások és listák alapján történik. Maximum a jövőbeli kapcsolat lesz eleve halálraítélve, de ez úgyis majd utólag derül csak ki.


"megbízható"

Miben megbízható?


"hűséges"

Ez oké.


"értelmes"

Milyen szinten és mihhez képest?


A többi meg tényleg csak hablaty.

2021. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezek alap elvárások!


De ilyen a mesében sincs!


50F

2021. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ennek alapnak kellene lennie, de sajnos azt vettem észre, hogy a mostani kor teljesen elferdült. Én is örülnék neki, ha lenne végre egy olyan párom, aki tudja mit akar és férfiként is viselkedik.
2021. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És te mit nyújtasz cserèbe??
2021. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!