Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdene hízni emiatt?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta vagyok együtt a barátnőmmel, aki elég husi. Azt mondta, hogy amióta megismert fogyózik, hogy tetsszen nekem. Viszont én semmi változást nem látok rajta. Szerencsére, mert így tetszik nekem. Attól félek, hogy ha ezt elmondanám neki, illetve azt, hogy bejönnek a teltebb lányok, akkor elengedné magát, és tovább hízna. Mennyire valós a félelmem? Nem akarom, hogy miattam fogyózzon, de híznia sem kellene már.
2021. szept. 2. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ti nem kommunikáltok?
2021. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vele beszéld meg.
2021. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy emiatt elhízna, maradna a jelenlegi súlya.


Nekem is husi a barátnőm, ezt én is elmondtam neki amit te szeretnél, nem lett belőle semmi :)

2021. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező és párod?
2021. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit mondj neki: te így vagy tökéletes számomra. Miattam ne fogyózz és ne hízz, csak maradj ilyen.
2021. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd rá, had fogyózzon, bár ha semmi változást nem látsz, akkor vagy csak mondja, vagy nem sikerül neki. De mivel te azt sem szeretnéd, hogy hízzon, ezért örülj neki, hogy legalább oda akar figyelni az alakjára.
2021. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!