Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni a folyamatos visszautasítást?

Figyelt kérdés
Vannak erre módszerek? Ti hogy viselitek el?

#Visszautasíttáss #folyamatos visszautasítás #feldolgozni a visszautasítást
2021. szept. 1. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb "nő" (inkább lány, a nők manapság ritkák) idióta, fogalmuk sincs mit akarnak, csak játszmáznak és csodákat várnak.

Pl. volt egy csaj aki odajött hozzám, nyilván ismerkedni akart, akkor még volt faszija. Később ismét odajött immár szingliként, kavartunk stb.

Megkérdeztem lehet-e a dologból több is, a válasz, hogy nem, mert még friss neki a szakítás. Oké, hagytam a francba. Másnap már írogat, 1 hét múlva randizunk, majd újabb egy hét és bejelenti, hogy rohadtul semmi esélyem nála és abszolút nem jövök be neki.

Ez a női "logika", így próbáljon meg az ember ismerkedni...

A kérdésre válaszolva, tényleg le kell szarni az egészet. Fölösleges értelmet, megoldást keresni. Próbálkozz akinél szeretnél, aki megtetszik, vagy hagyd hogy esetleg nálad próbálkozzanak. Felesleges erőltetni, ha kicsit is gond van (nem ír vissza, nm kérdez, nem megy el veled randizni), hagyd a francba és ne várd meg míg megaláz, elküld a pitsába stb.

2021. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%

5: A hozzád tartozó összes komment ijesztő. Valamiért az él a fejedben, hogy minden férfi mocskos állat, ami csak szexre megy, meg tárgyként kezeli a nőt - ami ebben a formában rohadtul nem igaz, pláne ha magamból indulok ki. Csatlakozom a kérdező kérdéséhez: Mégis miért pedálozzak olyanért, akinél nyílvánvaló, hogy nem vagyok nyerő? Miért csináljak magamból bohócot? Ha nem megy a dolog, én biztosan nem fogom erőltetni. Keresek mást, akivel összepasszolunk. Hadd ne kelljen már "mindenáron arra hajtanom", akinek a legkevésbé sem jövök be! Réges-régen ezt csináltam. Nyilvánvalóan nem vezetett eredményre...


Kérdező: Egy egyszerű filozófiám van. "Nem tudom hová megyek, majd valamikor megérkezem." Ezt a párkeresés dolgot nem versenynek, meg küzdelemnek, hanem játéknak fogom fel. Nem sikerült? Majd a következő. Van tétje? Nincsen. Szerencsére "férfitöbblet" sincsen, vagy mi az amit az egyik visszatérő rémálom szokott hangoztatni itt gyakorin... 😆😆😆😆 Úgyhogy hajrá papa! Fel a fejjel! Van lehetőség bőven. Nekem ez a meglátásom.

2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
10, ezeket ne vedd ám magadra! Ők csak rajtad vezetik le frusztrációjukat, egyszerűen beléd akarnak rúgni. Ezért nincs is semmi értelme annak, amit írnak.
2021. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem is ismered őket.


Ha például beleszeretsz egy kollégádba, barátodba, bárkibe, akit élőben ismersz, sok időt töltötök együtt, mégis elutasít, az tényleg irtó nagy fájdalom. Viszont ha Tinderen olyanok utasítanak el, akikkel alig beszéltél még, ne vedd fel szerintem.

2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7%
Szarból nem lehet várat építeni! Fogadd el ha kevés vagy a neked tetsző nőknek. Keress dagadtat vagy legyél pap.
2021. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Keress dagadtat vagy legyél pap."

Na ez az a butaság amit tilos megfogadni!

Ha csak nem vonzanak a kövér nők persze, vagy a papi pálya.

Amúgy pedig mindkettőt messziröl illik kerülni

2021. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%
15: Mintha csak ez a két lehetőség létezne... Meg mintha csak "dagadt" nőknek kellene az, akinek mással nincsen szerencséje. Különben meg volt molett barátnőm. Azt kell mondjam: Nem értem mire ez a "dagadtnő-ellenesség". De semmi baj! Ne kezdj velük. Több marad nekem. :D
2021. szept. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

En sem teljesen ertem, mit var az 5-os valaszolo!

Mert az en velemnyem szerint is egyszer mindenkinel lehet probalkozni, belefer, legfeljebb nem lesz a vege.

Ezek utan masodjara probalkozast lehet esetleg kitartonak nevezni. Minden tovabbi esetben viszont mar idiotava valik a ferfi, aki "nem ert a szobol" - hozzateszem ez igy igaz.


5-os, nem darab huskent kezeljuk a noket. Hanem szimplan nem csak egyetlen egy valaki tetszik szeles e vilagon. Pont, hogy nem darab hust akarok, hanem kapcsolatot. A kapcsolathoz a kezdet a fizikai vonzalom, ha ez megvan, akkor leszek kivancsi a szemelyisegre is. Ehhez meg kell ismernem, el kell hivnom kozos programokra.


Ha neki en nem jovok be, es nem jon el velem randizni, azzal nincsen semmi baj, de miert ne probalkoznek massal utana, aki szinten tetszik? Sot, az is elofordul, hogy randizunk, es rajovok, hogy nem illunk ossze, nem erezzuk jol magunkat egyutt. Akkor tisztelettel megkoszonom a ram szant idejet, es megyunk tovabb az eletunkben - szexet nem is feltetlenul varok el. Ez pedig azt jelenti, hogy elhivok randizni mast, aki tetszik.


Ki ne talad mar 5-os, hogy ez tisztessegtelen viselkedes...

2021. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ki ne talad mar 5-os, hogy ez tisztessegtelen viselkedes"

A nyomorult feminácik szerint a létezésünk tisztességtelen inkább.

De ők maguk a tisztesség mintapéldái persze

Az lehet a problémája az ilyennek hogy egy jóérzésű ember leköpi és elküldi az anyjába ha ez megmutatja magát. Vergődik csupán

2021. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ötös totál elmebeteg. XD
2021. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!