Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az expasik miatt nem jut nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasik miatt nem jut nő a szingli férfiaknak?

Figyelt kérdés
Sok nő inkább lefekszik valamelyik exével, ha hiánya van. A szingli férfiaknak így nem jut szex.

2021. aug. 21. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nem kaptál még elég választ, vagy csak valami csoda folytán más válaszokra számítasz? 🤦🏻‍♀️

2021. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Az expasi is férfi. Fuck logic, ennyi erővel a férjük miatt nem jut nő a pasiknak

🤦‍♀️

2021. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Én is inkább abba a farokba ülnék vissza, ami megbízható. Akkor is, ha nem élnék vele, mert a hozzá tartozó emberrel nem működik a kapcsolat. De legalább biztos ki leszek elégítve és nem valami óvszerfób/hivgyanus/szűztehetségű balfaxszal kell csinálnom. Meg legalább nem nő a "body count" 😎
2021. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy exemet sem k*rogattam a szakítás után.

Tőlem aztán viheted őket, ha van vér benned, és felcsíped valamelyiket

2021. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
10/12 de akkor sem mennék vissza,.ugyanitt új barátnőmet keresem 😃
2021. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Én csak nős pasikkal szoktam randizni, mrt sokkal talpraesettebbek, mint az egyedülállók.
2021. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Ne fárasszatok már. Alanyi jogon nem lehet elvárni, hogy valaki, legyen az nő vagy férfi, párkapcsolathoz jusson. Különben is, ettől a "nem jut nő" kifejezéstől az agyam eldobom. A nők nem tárgyak.
2021. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Neked fáj az igazság, hiszen neked nem jut szex. Mintha alanyi jogon járna. Mindenki azzal szexel, akivel akar.
2021. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Ezt komolyan írtam amúgy, hogy nős pasiknál sokkal nagyobb volt a siker, mint a magányosaknál. Komoly kapcsira is nőst szedtem össze, el is vált az előző asszonytól. Mert gondoljunk bele, aki hosszú évek óta egyedülálló, annak oka van. Valami negatív dolog áll a háttérben...
2021. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Én is megdugom hébe-hóba pár exemet. Mi ezzel a gond? Ha ennyire töketlenek vagytok, valakinek ki kell őket elégíteni.
2021. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!