Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen volt valami változás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen volt valami változás?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy régebben teljesen jó lett volna a helyzet, de tavasszal még, ha ráírtam 10 lányra kb 4 legalább válaszolt valamit. Most meg konkrétan senki se ír vissza. Mitől lett ekkora az arc?

2021. aug. 20. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Növekvő a női egó
2021. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszi mindegyik csatalovat érdemel, közben szamár a szintjük.
2021. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes tarskereso 5-6 eve sokkal normalisabb volt. Normalisabb felhozatal, nyugisabb emberek, normalis beszelgetesek es sorolhatnam.



Ma....kuka, idopazarlas

2021. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos sokan rászabadultak, akik csak unalomból pörgetik. Amúgy Tinderen nagy hátrány, hogy nem lehet szűrőket megadni, pl magasság, testalkat, regisztráció célja... Olyan, mintha nem is társkereső, hanem egy futószalag lenne random emberek, random képeivel. Badoo egy fokkal jobb, de ott mindig is "gyengébb" volt a felhozatal, szerintem. De az is romlik, régen még meg lehetett adni testtömeget, most meg már testalkatot sem...
2021. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Jo, hogy nem bmi re meg hajhosszra is akarsz mar egy szurot...
2021. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen jellegű szűrés szerintem felesleges, mert valakiben vagy megfog valami vagy nem. Csak a kommunikáció marad el, ami fontos lenne.
2021. aug. 21. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy pont ez a jó, ha akarod beállítod, ha akarod nem. Én sok mindentől megkíméltem volna magam vele, ha lenne. De mindegy.
2021. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolattól tuti
2021. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nők: nem vagyunk válogatósak


Szintén nők: szűrőt tenne mindenre IS, aztán csodálkozik, hogy összvissz 2 találat van

2021. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!