Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek párt,ha testi fogyatékkal élek?

Figyelt kérdés

nos,születésem óta vagyok testi fogyatékos.

És nem tudok magamnak hozzám illő párt találni,mert egyszerűen nem ismerek olyan csajt,vagy egyszerűen az csajok inkább kedvességből baráti viszonyt akarnak.

Randioldalra nem merek menni,mert 90% hogy max le srceenshot-olnak és kitesznek különböző oldalakra,vagy esetleg hülyére vennének.

És az a baj legjobban,internetenm nem merek ismerkedni mert benne van hogy vadidegen 40 éves csóka áll az a profil mögül.

Szerintettek mi tévő legyek hogy szerezzek mi hamarabb csajt?


2021. aug. 3. 18:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9

Kajak?

És hol lehet?

szerintem nagyon drága vagy lehetlen

10

Hmm...de jó lenne

2021. aug. 3. 21:20
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp kérdezz rá egy dokinál.

Nem értem miért nem korrigálták mikor megszülettél.

Ismerősöm is így született, most 20 éves, neki akkor korrigálták, mikor megszületett, már a hegek sem látszanak.

Elvileg a tb állja.

2021. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12

Hát,elvileg kezemet nem tudták úgy megcsinálni,se az lábamat,de az ajakszájpasadékomat jövőre csinálják meg 100-osra.

Most kb 70-on vagyok,jól beszélek,de nem igazán jól

2021. aug. 3. 23:27
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

Az szajpadhasadek lesz, es azt meg tudjak csinalni.



Amugy rengetegen szuletesi rendellenesseg nelkul se vagyunk vonzok a noknek, ugyhogy.... Nehezitett palya.



37F incel

2021. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14

Mondjukép logika:Leht még olyan csaj aki olyan mint én :D

2021. aug. 4. 01:19
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az arc a lenyeg.

Egyszer a ferjem kollegaja jott hozzank, es utolso pillanatban szolt a ferjem, hogy ne csodalkozzak majd, a kezei nem fejlodtek ki rendesen.

Egy magabiztos jo pasi volt. A kezeirol teljesen elfeledkeztem, mert olyan volt a fellepese, hogy eltuntette azt az erzest, hogy valami masmilyen. Parszor lattam meg, es furcsa latvany volt, de utana egy perccel ujra el tudtam felejteni. A ferfi szerintem tullepett reg a gatlasain, es ezert nem vette a szemem egyszeruen, hogy csonkok vannak a keze helyen.

Angol ferfi, es ennyire szamit, hogy ott evtizedek ota nagyon klasszul kezelik a massagot. Igy mindenki hozza van szokva, elfogado, nem ijed meg.

Az arcod, remelem, korrigalni lehet mutettel, de a tobbi nem sokat szamit, ha normalis emberrol van szo, meg szexualisan sem.

Azt viszont nem tudom, mi modon ismerkedj. Neten is kellene hely, ahol nem feltetlenul a legjobban akar mindenki kinezni.

2021. aug. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16

Jó jött egy pozití visszajelzés :d

Csak tudod mi az baj?

Kb akikkel találkoztam:

-fúúj,milyen az keze

-fúj hogy nézz ki

meg nem utolsó sorban még az halálomat is kívánták.(és ezek szerint legyen kedvem olyanokkal beszélni aki egy tapló paraszt,mármint akik halálomat kívánják meg stb finonság)

2021. aug. 4. 10:45
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát nincs egyszerű dolgod az tuti. :(
2021. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ismertem egy csajt aki testi fogyatékkal élt és kb versengtek érte a pasik. Most is évek óta kapcsolatban van.


Férfiként gondolom ahogy az lenni szokott 100x nehezebb.

2021. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19

Jó,most lányként egy kapcsolat szokkal könnyebb mert lány.

Pasiként meg jó hogy találsz XD

2021. aug. 6. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!