Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rambull kérdése:

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves srác vagyok, nagyon szeretnék ismerkedni, de foggalmam sincs hol tudnám ezt megtenni... Mindenki azt tanácsolja, hogy járjak diszkóba/ egyéb szórakozó helyekre, de az a helyzet, hogy egyáltalán nem szeretek ilyen helyekre mennni mert nem érzem ott jól magam. Arról nem is beszélve, hogy ezek a helyek valójában teljesen alkalmatlanok ismerkedésre a hangos zene/sötétség stb. miatt. Tanácsolták már, hogy járjak különféle programokra... Vidéken nem sok ilyen van, nálunk néha rendeznek 1-2 bicikli túrát de mást nem nagyon. (Egyszer elmentem egy ilyenre de nagyon kínos volt mert nem volt senki a korosztályomon belül) Próbáltam a társkeresőket is de nagyot csalódtam mert az összes lány akit eddig ott megismertem finoman szólva sem voltak szimpatikusak... kb 10-20 után feladtam. Az ismerkedéssel magával egyáltalán nincs gondom szinte bárkivel eltudok beszélgetni legyen az fiú vagy lány ritkán lesz a beszélgetésből kínos csönd, a probléma inkább az emberek megtalálásával van... Valamint a kapcsolatok megtartásával (valószínüleg válogatós lehetek) mert eddig nem igazán sikerült tartós kapcsolatot kialakítanom máig nem szereztem egyetlet igaz barátot és romantikus kapcsolatba sem kerültem soha senkivel.

Nagyon szeretnék már ezen változtatni! Rosz egyedül...



2021. aug. 2. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Fiú is jó?😬
2021. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj bele kellet volna írnom, hogy hetero vagyok, au én hibám.
2021. aug. 2. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A társkeresős lányokkal mi volt a probléma?
2021. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyikőjük sem komoly kapcsolatot keresett, valamint a beszéd stílusuk is elég alpári volt... (Van az ilyen lányokra egy jó szó csak nem szeretném leírni.)
2021. aug. 5. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol keresgéltél? Meglepő lesz, de nekem a tinderrel kapcsolatban vannak jó tapasztalataim. Ne azt nézd, hogy a matchek 90%-a nem ír vissza, eltűnik vagy egyéb okból kifogásolható. Van 1-2 minden 50 matchben, aki aranyos, kedves, egyenes lány. A többivel nem kell foglalkozni, megéri amiatt az egy miatt is.
2021. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meglehet, biztos ott is lehet rendes lányokat találni, de elsősorban én inkább személyesen szeretnék ismerkedni!
2021. aug. 5. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Magad írtad, hogy személyesen nincs lehetőséged ismerkedni, mivel a diszkón kívül nincs semmilyen hely. Vagy eljársz falun kívül ismerkedni valamelyik környező városba, ami lehet táncóra, kvíz est, vagy amihez kedved van, vagy marad a társkereső. Társkeresőn 20 nővel való beszélgetés egyáltalán nem sok, akár több százra is lehet szükség mire találsz olyat, akivel passzoltok. Gondolom nem is válogatsz, mindenkivel beszélgetést kezdeményezel profilkép és bemutatkozó szövegtől függetlenül. Ne tedd! Legyenek elvárásaid, ha valaki nem szimpatikus ne írj rá, mert csak az időd pazarolod!


Illetve még fiatal vagy, továbbtanulni nem szeretnél? Egyetemen könnyebb hasonló érdeklődésű nőkkel beszélgetni, mi több, megalapozod a jövőd.

2021. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!