Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondoltál már arra, hogy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már arra, hogy akár normális emberrel is összejöhetnél?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 02:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Én se vagyok normális, nem is akarnék soha normálissá válni, olyan partnert se akarnék. A normális csak azt jelenti, hogy az a társadalmilag elfogadott norma... Aki meg olyan akar lenni, az tőlem ne akarjon semmit. :D
2021. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

Próbáltam. Sőt össze is jöttem egy ilyennel, de nem működött. Ennél bonyolultabb a dolog. Ráadásul ki számít normálisnak? Van olyan egyáltalán, hogy normális?

Számomra az a "normális" aki nagyrészt megfelel az "elvárásaimnak", amik eléggé stabilan kialakultak bennem. Amúgy nem nagy dolgok, de ahogy látom, szinte képtelenség olyat találni, aki csak minimálisan is, de megfelel nekik.

2021. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Ma ilyen Mo.-n nincs már.
2021. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de unalmasan hangzik.
2021. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!