Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mit írjak?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy egyedülálló apuka😅

Aranyosnak tűnik a kisgyereke is, viszont nem próbáltam még interneten ismerkedni....

Tudna valaki segíteni? Valami tippet adni?



2021. júl. 25. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered?
2021. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy kutyás face csoportból...

De személyesen sajnos nem...

2021. júl. 25. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó, akkor írj valamit a kutyákról. :D Mindegy mit írsz, mert csak egy hülye kifogás lesz azért, hogy beszélhess vele. Ezt te is tudni fogod, és ő is tudni fogja. Én mentem már oda csajhoz zsepit kérni, írtam rá azzal facen hogy hol van valami, meg mindenféle hülyeséggel.

Minél nagyobb ostobaságot írsz, annál egyértelműbb lesz, hogy csak ismerkedni szeretnél vele, és annál jobb neked, ha ő is viszonozza ezt az érzést. Ha túl jó a kifogásod, akkor komolyan veheti. :D

2021. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Életképtelen
2021. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3#

Nagyon szépen köszönöm❤️

2021. júl. 25. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 és miért nem lehet egyenesen az ismerkedési szándékkal nyitni? Miért kell mindenáron játszma?
2021. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, Azért, mert ez így működik. Ez a játék része.
2021. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!