Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy férfi 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy férfi 32 évesen még szűz és nem volt nővel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem baj.

Mivel te tetted fel igy a kérdést ezek szerint neked az akkor viszont magadtól kérdezd.

2021. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

alapból nem baj ha neked nincs bajod vele.


ha bajod van vele menj prostihoz inkább mint lassan gyűlölködő ember legyél. Én 26 évesen nagyon vágytam rá tudtam hogy nincs esélyem máshogy csak ha fizetek. nem volt rossz de annyira jó sem. nekem a szeretet hiányzott belőle szóval nem volt az az igazi szeretkezés csak szex. de nem vagyok elájulva az egésztől. nem lettem jobb férfi,jobb ember,erősebb,sikeresebb stb, az önbizalmam sem nőtt miért is nőtt volna.

viszont láttam nőt nőket meztelenül fogtam amit fogtam tettem amit tettem legalább már a női test nem foglalkoztat annyira. Sokkal inkább az érzelmek de már kezdem el felejteni lemondani róla. Szerintem menj szexelj és ennyi.

2021. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, az a baj, hogy a prostik is válogatnak manapság, elég sok helyről hallottam ezt...
2021. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

azért lehet találni rendeset

vagy ha más nem rendesen megfizetni csak mondok egy irreális árat fél óra 20 ezer akkor 1 ó 40-50 na ez már az a kategória ami az átlag embernek nagyon sok de mg kifizethető.

2021. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14-es, ennyiért már 4K internet TV-t veszek...

Egyébként a prostik a romákat, ápolatlanokat és a 60 év felettieket nem fogadják.

2021. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én 20 ezret szántam 1 órára majd találtam egy kissé molett lányt aki 15 ért vállal nem flegma elég alázatos inkább úgy mondom kedves ügyfél központú

nyilván ha extrát kérsz azt el kéri de ez jogos. még 1-2 extrával is jobban kijövök mint a 20-25 ös árral. Elkezdtem úgy gondolkodni hogy ha nemigazán vonzanak a fullos nők mondhatni ez csúnya lesz de ugyan az van neki mint a másiknak csak olcsóbban. Jó mondjuk nekem alapból bejönnek a molett lányok.

2021. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%
De amúgy, ha rajtad van az óvszer és úgy csinálod, akkor szerintem attól még szűz maradsz. Ugye a prostik majdnem mindegyike óvszerrel csinálja.
2021. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

oké nyilván lehetne jobb célra költeni

60 felettieket is van az a pénz szerintem

2021. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
miért maradna szűz aki óvszert használ. ugyan úgy érez stb.
2021. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván egy prosti tudná megmondani a legjobban, kiket nem fogad. Ha esetleg van itt prosti, írja le, kiket nem szokott fogadni.
2021. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!