Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy a korrekt külsejű csajoknak vagy olyan pasija van, aki jóképű (és gazdag) vagy pedig olyan, aki nem jóképű, de nagy farka van és gazdag?

Figyelt kérdés
A gazdag jelzőt az elsőnél azért tettem bele, mert plusz előnyként jöhet szóba, de csak akkor szükséges feltétele annak, hogy valakinek szép barátnője legyen ha az illető nem jóképű ezáltal a pénz segítségével el kell jutniuk a szexig, hogy utána kiderüljön, hogy hiába nem jóképű de nagy farka van, amivel aztán magához is láncolja egyből a csajt.

2021. júl. 10. 09:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom kinek mekkora farka van.
2021. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, kinek mekkora farka van?
2021. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Napi incel.
2021. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Ezt azért cáfolnám.


Mondjuk attól is függ hogy mit értesz korrekt alatt🤔

2021. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a farok méretet énse értem 🤣🤣
2021. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
A barátom nem gazdag, és nem kifejezetten jóképű (az exeimhez kepest, mondjuk jó a teste) de nekem tetszik, mert nem fog atverni a palankon, amiből már elegem van 🤷‍♀️🤷‍♀️ hogy lehet ennyire sztereotípiákban gondolkodni?
2021. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#2: A bulge alapból sokat sejtető. De ettől függetlenül is sok ismerősömmel zuhanyoztam már együtt (sportolás) és van elég minta/precedens a feltevésemhez. Közülük aki nem volt jóképű, de nagy farka volt mindig csinos barátnője volt (általában azért anyagilag is jól álltak).
2021. júl. 10. 09:12
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Persze, amúgy tényleg jó csajokat nem láttam rossz pasival sosem.
2021. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Te sem lehetsz 100as ha ilyeneken jár az agyad hogy kinek mekkora farka van. Mellesleg ez a farok méricskélés szerintem elég gyerekes és ostoba dolog nem lehet ebből ilyen következtetést levonni hogy juj azért van nője mert biztos nagy a farka. Amelyik nő meg így választ az elég felszínes
2021. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
És ez miért baj? Te is a szépet keresed
2021. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!