Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónap után írnék vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után írnék vissza Tinderen. Gáz?

Figyelt kérdés

Tinderen írt egy srác aki nagyon szimpatikus volt, és randira hívott.

VISZONT:

olyan dolog történt az életemben sajnos, hogy a Tinder volt a legkisebb bajom. A barátaimat is elvesztettem úgymond, szinte senkivel nem kommunikáltam ebben az egy hónapban. Az indokot srácnak sem akarom leírni, a barátaimnak sem fogom elmondani, itt anonim oldalon fel merem vállalni: nagyon durva pánikrohamaim voltak, és kerestem egy pszichológust+pszichiátert és gyógyszert kell szednem. Régóta van már ez a betegségem, de az elmúlt egy hónapban nagyon durván elő jött, annyira, hogy nem tudok aludni és enni sajnos.

Na a lényeg, hogy már jobban vagyok, és szívesen folytatnám a sráccal a dumcsit, nem törölt le. Viszont ezt nem akarom elmondani. Szerintetek érdemes adnom egy próbát? Bocsánatot kérnék és annyit mondanék, hogy nehéz időszakon vagyok túl.


Vagy inkább felejtős és ezek után ne piszkáljam?


2021. júl. 6. 21:11
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Még nem bannolt a sràc?
2021. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem.
2021. júl. 6. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj csak, egy gyógyszeres ideggyenge kattant nő jobb ha nem titkolja mi a baja mert ha kiderül csak mégrosszabb lesz, illetve amiatt is kattogsz majd nehogy kiderüljön tehát ne hazudj, ne titkold, mondd el inkább aztán igy kellessz majd vagy nem, de mindenképp nyugodtabb az egész. De persze mivel tulkattogod ugyis kuka az egész szoval nemtudom minek irom ezt.
2021. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos, hogy neked ismerkedésre van szükséged? Mi van a barátaiddal? Inkább a már meglevő szeretteiddel kéne foglalkoznod. Azt meg annyira ne vedd szerintem komolyan, ha egy pali tinderen randira hív, mert nem sokat jelent. Ha azóta nem talált mást lehet benne lesz, de nem tudom ebből jó dolgok sülnének-e ki.
2021. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el neked is jobb lesz, ha nem vállalod fel magad, amilyen vagy és álca alatt megpróbálnád elöbb vagy utóbb előjönne az igazi éned, addig meg megenne a fene pluszban otthon, mikor nem a sráccal lennél. Ha elárulod azzal nagyot vállalsz, mert lehet azonnal megijed a srác, de szerintem ez lenne a normálisabb verzió, hamár akarsz tőle valamit. Azt lehet azt mondja "basszus én, mindig az ilyen beteg csajokat fogom ki" :D
2021. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elárulni nem akarom, ütöttem már meg ezzel a bokámat.

Anno az exem elég durván visszaélt ezzel sajnos, őt beavattam mindenbe, nem kellett volna.

Azóta határoztam el, hogy még a barátoknak sem fogok erről beszélni.


Sajnos már nincsenek barátaim, mint írtam. Szépen lekoptak rólam, az összes, és hiába hívom programokra őket az utóbbi 2 hétben, sorra mondják le. Pl. elfelejtik, hogy megbeszéltük, vagy kamuznak. A családom is egy tragédia sajnos. Az egyetlen, akivel tudok beszélgetni az Anyukám.


Lehet, hogy nem kellene így ismerkednem, csak már annyira hiányzik az emberi beszélgetés és ismerkedés.

2021. júl. 6. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen lány, akit egy hónapja hívtam el randira, de eltűnt. Nem törölt le. Én nem bánnám, ha írna, folytatnám a beszélgetést vele. Meg egyébként is.. ez a tinder, heló! Mindenkinél van vagy 100 match, nem nagyon tudsz olyat csinálni, ami gáz lenne, pláne nem egy ilyen korrekt üzenettel. Max megvonja a vállát és nem ír. Csak nyerni tudsz
2021. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkéne mondani neki, semmi szégyellni való nincs benne, és legalább őszinte lennél.
2021. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz viszont valami vicceset irj amin nevet es nem lesz negativ gondolata rolad amiert most irsz vissza

Ird azt hogy "Szia, bocsanat csak nem volt netem"

:D

Vagy ez csak nekem vicces?

2021. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb úgyis el kell mondanod. Igen, lehet, hogy negatívan fogja értékelni, lehet hogy nem fog kedvelni, de nem lehet párkapcsolatban ilyesmit elhallgatni. Ha nem ért meg, visszaél az infókkal, akkor majd számítasz vele. Nem úgy keresünk jó esetben párt, hogy magunkat olyanná formaljunk, hogy valószínűleg elfogadjon minket. Hacsaknem alkalmi kapcsolatot keresel, nem fair a másikkal szemben sem, ha nem vagy őszinte vele. Majd hazudsz, hogy nem terápiára mész, hanem máshova? Aztán ha összeroppansz, akkor nem fogja érteni mi van, hogyan kell segítenie, mert nem is tudta, hogy van ilyesmi gondod? Ember!


Egyébként írj rá, vesztenivalód nincs, nem ismered (még).

2021. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!