Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van esély barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van esély barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, csak sokan mondják azt hogy látszik rajtam hogy rendes, szerény vagyok. Ez gondolom nem jó jel ismerkedéskor. Meg kicsit vékony vagyok.


Tinderen lehet normális kapcsolatot találni? Neten ismerkedés az egyetlen reményem, élőben tuti nem tudok barátnőt találni.


2021. júl. 4. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha van 30 matched az első nap, lehet. Egyébként felejtsd el, mivel csak csökkented az esélyét más férfiaknak, akiknek talán lehetne.
2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Esély mindig van. Pár ismerősömnek sikerült már ott komoly kapcsolatra lelni. Viszont jó ha előre tisztázzátok ki mit szeretne, mert sokan tényleg kalandot keresnek ott első sorban. Próbálkozz ismerkedj, nincs mit veszítened vele. :)
2021. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy van.
2021. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne csak nem mindegy hogy az esély a lottóötös vagy a fej vagy írás valószínűségére hajaz inkább
2021. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Rendes, szerény? Micsoda férfi. Igazi hópihének hangzol. Szinte csak válogatnod kell..



..az antidepresszánsok közül hamarosan.

2021. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Antidepreszáns előtt majd próbáld ki azért a szterodot is...
2021. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
SZVSZ neten nem keresünk barátnőt.
2021. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!