Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni a legtöbb lánnyal? Annyira el vannak szállva maguktól.

Figyelt kérdés

Egy normálisabb fiún kb átnéznek a lányok. Én komoly kapcsolatot szeretnék, de egy lányt sem találok.

Annyira felszínes dolgok alapján választanak az emberek.


2021. jún. 20. 19:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%

10!

Van benne igazság, de azért ez sem ennyire fekete fehér. Ha egy nő ahhoz van szokva hogy minden luxust megkap, akkor nem fog egy szegényebb fiúval összejönni. Azonban ha valaki átlagos színvonalon él, akkor nagyobb eséllyel fog elfogadni maga mellé egy hasonló srácot.

2021. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

"Egy normálisabb fiún kb átnéznek a lányok."


Ezt úgy érted, hogy nem mennek oda hozzád udvarolni, kérdező?

2021. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Red flag amikor itt valaki felteszi a "normális fiú vagyok, csak a szemét anyagias csajok átnéznek rajtam" című lemezt 😅 Ismerjük az itteni normális fiúkat. Százfelé szalad tőlük az összes értelmes nő.
2021. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, mondjuk túl sok logika sem jutott ezeknek az embereknek. Sokkal valószínűbb, hogy a föld összes nője hülye, minthogy a kérdezővel van a baj....
2021. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%
Jobb lenne a saját szinteden keresgélni. Ha pl 55kg vagy vasággyal, akkor ne a topmodell külsejű Juliskára ácsingózz, mert az nem fog működni.
2021. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

7: "Eleve a legtöbb csajnak van kocsija, sőt akár saját lakása is, szóval egy csóró pasi, aki ezekkel nem rendelkezik, alapból a csajok nagy részénél megbukik..."


Én inkább azt mondanám, hogy ha van lakása, akkor azért, ha nincs akkor azért. Ha a csaj csóró, akkor persze, hogy neki is kell a kocsi meg a lakás. Egyértelmű.

2021. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Véletlenül sem azért koptatnak le titeket a csajok, mert egy alpári bunkók vagytok, hanem mert nincs kocsitok
2021. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
9-es, ha csoro vagy, bena vagy, hulye vagy, gyava vagy, akkor azok a te problemaid, aminek a kovetkezmenye, hogy nem lesz zajos sikered a nok koreben. De ezeken lehet valtoztatni, ha akarsz. Nekem nem gond, ha egyedul halsz meg, en teljesen el tudom fogadni, de a mertektelen rinyalast azt nem. Ha szar az eleted, akkor valtoztass rajta. Elvileg felnott vagy, ha ebben a rovatban garazdalkodsz, tehat barmire is kepes lehetsz.
2021. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18!

Ezt biztosan nekem (9) szántad?

2021. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19. Nem, bocs, beneztem! 8-as akart lenni.
2021. jún. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!