Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Husi lányok! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husi lányok! Titeket zavar, ha egy férfi vékonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Alapvetően nekem a teltebb lányok jönnek be (nem extrémre kell gondolni, hanem kb 80, max 90 kilóig). Viszont én elég vékony vagyok: 175/65. A husibb lányokat szokta zavarni 15-20 kiló különbség? Vagy ez nem olyan, mint a magasság?
2021. jún. 20. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Engem zavar, igen. A magamhoz hasonló, magas + emberes férfiak az eseteim. (172/80 vagyok)
2021. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt szomorúan olvasom :(
2021. jún. 20. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nos, én nem vagyok teltebb alkat, viszont van egy extrém vékony, kb 60 kilós ismerősöm, szintén teltebb nők érdeklik. És rendszeresen kikosarazzák az alkata miatt, szóval szerintem zavaró. Mondjuk, engem is zavarna mert én vayok 55 kiló ami nőnek tök oké, de most ha nálam vékonyabb a pasi, az már igazi pálcika.
2021. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Ne olvasd szomorúan. Ez csak én vagyok. Sok párt látok, ahol a srác sokszor akár fele akkora is mint a nő, mégis szeretik egymást. :)

Én most fogyózok és szépen alakul is az eredmény, amúgy nem nézek ki 80nak. De ha le is fogyok, ettől az ízlésem nem fog változni. Szóval szerintem ez nem testalkat kérdése, bár kicsit tényleg benne van az emberben az is, hogy ne legyen már kisebb darab a pasim nálam.

2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha a férfit nem zavarná, akkor nem feltétlenül zavarna, bár egy nagyon nagyon vékony férfi mellett furcsán mutatna egy husi lány.
2021. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Engem zavar igen, nem mások véleménye miatt de magamat nem érezném így jól mellette. Csak magasabb és testesebb férfiak jönnek be. 172/85 vagyok
2021. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Husisabb vagyok és valahogy mindig vékonyabb pasijaim voltak. Nem kifejezetten ők az eseteim, csak egyszerűen így jött össze, de engem egyáltalán nem zavart. 28N
2021. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

az nagyon gáz, amikor más a husis lányok is mérlegre állítják az embert és követelik, hogy 100 kiló alatt nincs férfi.


Többet vártam tőletek.

2021. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Férfiaknál a normál testsúly magasság - 100nál kezdődik. A magasság - 110 baromi vékony egy férfinak, már bocsi.
2021. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

És ezt melyik kiskegyed számban olvastad?


Persze ha a pasi megmondja, hogy egy nő testúlya meg ne legyen 60-nál több, akkor meg fel vagytok háborodva, hogy valakinek a jellemét a külső alapján ítélik meg, ugye?


Ugyan olyanok vagytok, mint a vékony nők....számok és külső. Csalódás.


MÁR BOCS

2021. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!